Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csalnom kell?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy társkeresőkön kb. semmi, még esély sincs. Ma az jutott az eszembe, hogy ráguglizok a képkeresőben, hogy "handsome 30s men" vagy valami ilyesmi és azt töltöm fel profilképnek. Ok, tudom hogy ez csalás, meg minden, de így legalább lenne esélyem legalább beszélgetni lányokkal (egyáltalán gyakorolhatnám), lenne esélyem, hogy megismerjenek, szóba állnának velem aztán majd csak lenne valahogy. Ha mást nem, tapasztalatot gyűjtenék, tanulhatnék, vagy csak egyszerűen tanulságos dolog lenne (afféle kísérlet), de legalábbis mindenféleképpen esélyt kapnék arra, hogy egy beszélgetés erejéig érezhessem azt hogy egy lány érdeklődik irántam, férfinak érezhessem magam. Az őszinteséget feláldoznám (máskülönben a hajamra kenhetem) azért hogy legalább egy icipice kis önbizalmat, önértékelést összegyűjtsek. Rendben van, hogy valószínűleg valódi randiig nem jutnék el így (haha, amúgy annyi esélyem sem lenne) de úgy érzem, valamiféle apró pici sikerélményecske félére mostmár szükségem van vagy különben fogom és elvágom a saját torkomat...

36/F



2022. szept. 10. 21:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
31: Jobb is ha egyedül maradtok.. Legalább egy férfi életét sem teszitek tönkre..
aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Ti remegtek a pináért :D
aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
32: Ti nőtetek hozzá a pinához..
aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ettől nem lesz önbizalmad, hanem magadat csapod be és hosszútávon pont hogy rontja az önbecsülésed. Tegyél inkább magadért, hogy picit komfortosan érezd magad a bőrödben, fodrász vagy pár új ruha. Menj el terápiára. A helyzet hogy az önbizalom - nem a túlzásba vitt önhittség - meg az ha jól érzed magad a bőrödben, az mindenkinek vonzó. Régen ez nőként (vagyis tiniként) velem is előfordult, hogy nem vállaltam magam. Aztán később, amikor már ez megvolt nekem, aztán randiztam férfiakkal, akiknek zéró alatt volt az önbizalmuk jöttem rá, hogy milyen kellemetlen is ez. Szorongtak, gondolkodtak, hogy mit mondjanak, állandóan úgy éreztem, hegy segítenem kell nekik, ahelyett hogy csak simán, lazán jól éreztük volna magunkat. Nem akartam velük lenni, pedig tetszettek, meg okosaknak meg értékes embereknek tűntek, de minden szót ki kellett húzni belőlük, nem láttam a közös jövőnket úgy, hogy nem tudjuk magunkat jól érezni.
aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

A kérdést egy érdekes okból emeltem ki megint: egy egészen ritka esemény történt velem nemrég. Valaki jobbra húzott Tinderen. Matcheltünk. Igen ám, de mivel ilyen velem (mint már említettem) sok-sok havonta egyszer történik velem, szembesültem a következő problémával. Mit írjak neki. Miután váltottunk egy sziát, elkezdtem a google-t túrni, mit lehetne írni, amivel "nem ijesztem el". Végül összeraktam egy ilyat, hogy: "A leírásod alapján szimpatikus vagy, szerintem egészen össze is illünk. Mesélsz még magadról, mit lehet rólad még tudni?" Na erre válaszul szétvált (ezekszerint szar volt, amit írtam). Érdekes módon mentálisan most ez már csak egy kicsit ütött meg (nem is sírtam éjszaka, lehet, hogy már annyira elhatalmasodott rajtam az apátia, hogy... öngyilkos gondolataim viszont szokás szerint lettek), viszont eszembe jutott, hogy kiemelem ezt a kérdést, hogy... Gyakorolhassak.

Ugyanis ha a jövőben (egy jópasi profilképével) sokkal gyakrabban jönnének a match-ek (nem sok-sok havonta, hanem mondjuk pár naponta), akkor ezt a részét, azaz hogy hogyan kezdjek "csevegni", hogyan és mit írjak rá a lányokra, hogy minimum ne ijesszem el őket ki tudnám tapasztalni, be tudnám gyakorolni. Jelenleg ugyanis sem offline életben sem online nincs semmilyen "gyakorló terepem" erre. Olyan meg hogy egy lányt sikeresen elhívtam randira (azaz hogy tudtam mit kell írni az kb. 20 éve volt (mennyire más világ volt akkor). Azóta sokat felejtettem (sokat keseredtem) és a világ is sokat változott (nem az előnyére).

Tehát most ez lenne a terv. A Tinderen "csalok" azt használom "gyakorló terepnek", hogy ha komolyabb társkereső platformon elindulok, neadjistem a való életben csodák csodájára nyílna lehetőség ismerkedni, akkor minimum ne az esélytelenek nyugalmával induljak (bár egyesek szerint az is jó taktika, az "esélytelenek nyugalma").

Már csak egy a probléma. Ugyan töltöttem már le egy pdf-et (tele "érdekes ismerkedős" kérdésekkel, olyanok, hogy "Milyen szupererőd lenne", meg hogy "Mi volt a legnagyobb kalandod"), de jó lenne valamiféle "elmélet" a "gyakorlati rész" előtt arról, hogy mit kellene írni (adott esetben mondani) egy lánynak. Ebben tudna valaki segíteni?

aug. 20. 16:45
 36/37 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szerintem túlspilázod az egészet. Azért vált el a csaj, mert túl izzadtságszagú volt. (Plusz a meséld magadról kérdésre, azonnal nem jut eszembe magamról egy mesélendő dolog sem.)


Elmondom mi van. Van egy matched. Vársz 20 percet, addig kigondolsz 3 dolgot, amiről beszélgetnél róla. Nem kell semmi extra, nem kell kikérdezni az életéről, mert csak zavarba jön. Amit én szoktam: megnézem a profilját keresek valami akármilyen fogódzkodót; ha kiírt valami vicceset, akkor írsz rá te is valamit, ha van vicces képe, akkor az. Ha van kisállata, az mindig jó. Ha tényleg semmit nem találsz, akkor kérdezd meg hogy telik a napja ebben a 4832 fokban, vagy akármilyen random kérdés. Utána simán folytatod. Nem kell sok infó. Ha azt mondja dolgozik, akkor megkérdezed, na és mit? Komolyan? Jól hangzik. Szereti? Néha ossz meg magadról is kis infókat, csak lazán belefűzve a beszélgetésbe.

aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Na jó, mostmár komolyan megcsinálom, vagy valami mert már NEM ÁLLAPOT az, hogy Tinderen kb. csak a hirdetéseket nem húzom jobbra, de match az nincs, rendes társkeresőn meg ráírok kéttucat lányra ebből, írd és mondd, 2 (!) ír vissza, hogy bocs, de nem, a többi le se tojik, így ESÉLYT SEM KAPOK!
ma 06:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!