Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza senki?

Figyelt kérdés
Instagramon próbáltam már írni pár lánynak, illetve Tinderen is. Olyan lányoknak szoktam írni, aki követ és szokott is lájkolni, Tinderen meg nyilván csak annak, akivel párba álltam. Azt gondolnám, aki jobbra húz vagy láljkolja a képem ismeretlenül annak szimpatikus vagyok. Elsősorban nők véleményére lennék kíváncsi, mert számomra ez így nem túl logikus.

tegnap 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Bocs hogy férfiként válaszolok. A nőknél felejtsd el a logikát, meg a józan paraszti észt.
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is erre jutottam. Kezdek kiégni. Konkrétan sehol sem lehet ismerkedni, ha nem vagy top pasi, akkor mindenhol csak zaklatásnak számít a közeledésed.
tegnap 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező jó tanács: ne kövesd el azt a hibát, hogy nőket kérdezel arról, hogyan lehet nőket felszedni vagy hogy hogyan álljál hozzá az ismerkedéshez. Ahogy az első is írta felejtsd el a logikát. Egy nőnél sosem az a mérvadó mit mond, hanem hogy mit is tesz meg a valóságban.


Ebben csak egy korodbeli férfi tud segíteni, aki nagyon tapasztalt a randizásban és nem csak annyiból áll a siker nála, hogy jól néz ki vagy eleve jól szituált. Máskülönben magadra vagy utalva.

tegnap 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit kellene tennem. Próbáltam vicces formában egy frappáns mondattal kezdeni az sem jött be, próbáltam illedelmesen az ismerkedési szándékomat kifejezni az sem. De volt olyan is, hogy csak szimplán köszöntem, de arra sem jött válasz vagy max köszönt és utána ignorált. Nem gondolnám annyira rossznak a képeimet, mert akkor nyilván jobbra sem húznának és nem is lájkolna senki. Átlagos külsejű nőknél próbálkozok, nem insta modelleknél, akiknek több ezer követője van.
tegnap 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!