Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy interneten például Tinderen abszolút nincs sikerem alig volt egy két match, szinte senki nem írt vissza most meg úgy néz ki egy nagyon vonzó nő akarna tőlem többet élőben?

Figyelt kérdés

Voltam Tinderen de semmi siker, egyszerűen hihetetlen, senki nem jelölt vissza, ha volt is találat vissza sem írt, teljesen átlagos volt hogy duci nők sem írtak vissa..

Tegnap egy baráti társaságban megismerkedtem egy nővel, olyan nővel akit biztos nem húznék jobbra Tinderen mert annyira csinos nő, hogy nem lenne esélyem nála úgy gondolnám, tegnap a bulin nagyon sokat beszélgettünk, nevettünk végén azt mondtam hogy mit szólna ha jövő héten meginnánk valahol valamit és meghívnám.... elmosolyodott és azt mondta hogy persze benne vagy. Nyilván ez még semmit nem jelent meg lehet nem lesz semmi de úgy néz ki ilyen randi félére igent mondott.. nagyon meglepett


2023. okt. 1. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A személyes varázs mindig más! A kisugárzás nem jön a Tinderen.
2023. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogén/előnytelen profilképed. Ezen felül fiatalabb korosztályban kevesebb a nő társkeresőn, mint férfi, ráadásul férfiak többsége kortól függetlenül 18-30 közötti korosztályt keresik, mindenkire ráírnak (ha tetszik ha nem) így férfiként online nehezebb ismerkedni, mint élőben.
2023. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Azt mondják hogy a képeken jobban nézek ki, valamit 38 éves vagyok
2023. okt. 1. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy manapság már az a csoda, hogy élőben is lehet ismerkedni és mindenki azt hiszi csak az internet létezik. Ezt tette az agymosás. Pont, hogy ez lenne a normális és nem az, hogy jobbra balra húzogatsz embereket mint valami húsárú és várod, hogy kiadja a négy cseresznyét a gép.
2023. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az eloben ismerkedes nem jott be, Tinderen nem is probalkoztam, mert mar akkor eldobtam a gitart, mielott bejott volna a Tinder.....



39F incel

2023. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"úgy néz ki" - azért csak várd ki a végét, nem jöttetek még össze
2023. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!