Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy csak interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak interneten tudok ismerkedni nőkkel, élőben abszolút nem tudok? Ez elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elítélni valamit lehet, nem annak a hiányát.
2013. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem :)
2013. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, bár, ha nem lenne net, akkor valószínűleg már tudnál élőben is nyitni lány felé.

Ne stresszelj, ne akarj. Hagyd az ösztöneidre a dolgot és menni fog.

2013. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi mióta személyesen élből lekoptattak a lányok, azóta én is a netre kényszerültem, bár itt is sok lány lerondáz meg elküld a fenébe. Nem könnyű fiúnak lenni. -.-"
2013. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem meg pont fordítva van! élőben látom a reakcióit és jobban tudom mit mondjak mint neten. neten valahogy nem tudom most mire gondolhat és összezavarodok!
2013. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért, élőben tudod mire gondolnak?! o.O MESTER, TANíTS!
2013. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő... De szar, ha csak virtuális barátnőkkel tolod...
2013. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 walk w1th mee ***** válasza:
ez nem elitélendő,de azért ..cink
2013. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 taraj26 válasza:
Szerintem ha neten magadat adod add magad élőben is. ha neten más énedet adod mint valójában is vagy akkor aszt add élőben is! Bár mondjuk ha tartósabb kapcsolatot akarsz nem biztos jó ötlet hogy más arcodat adod! Jah és élőben sose félj mert ha azt sugárzod ki magadból egyből elpárolognak a csajok!
2013. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,25 év fegyház!
2013. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!