Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



tegnap 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

#58


"de azért az sokat elárul a személyiségedről, hogy miközben siránkozol, hogy nem tudsz túljutni a második mondaton se senkivel, már"


Tényleg nem tudom hányadjára írom le, hogy nem a második mondatban hozom, és nem is sablonkérdés formájában.



Szerintem azt árulja el rólam, hogy ha valaki értelmes tanácsot, kritikát fogalmaz meg velem kapcsolatban, akkor arra tudok értelmesen válaszolni, reflektálni. Nem, nem hízelegtem neki, semminek a reményében. Egyszerűen egy jogos dolgot mondott, elismertem, de hozzátettem, hogy már kipróbáltam amit tanácsolt.



Neked meg azt lenne jó felfogni, hogy itt van egy csomó kommentelő, és 0%on állsz, tehát kb mindenki lepontozott téged. És még most sem vagy belátni hogy mekkora otromba nagy baromságokat beszélsz. Ez többet elmond rólad papika.

tegnap 21:05
 62/66 lámlámnahát ***** válasza:
36%

#61


1. te egy olyan nőtől kérsz társkeresési tanácsot, aki azt kifogásolja a hozzászólásomban, hogy a jobb nők fulladoznak az online próbálkozó férfiaktól, és szinte minden nőnek van egy komolytalan valakije? normális vagy? szerinted mégis hogy nézhet ki ez a szerencsétlen, hogy neki senki nem ír sehol, és senkije sincs? kérj tőle képet, aztán csodálkozz.


2. ezt az "öreg vagy", meg papizást még meddig erőlteted, 38 éves vagyok, te idióta, és valószínűleg, azért írnak vissza nekem a nők, mert van tapasztalatom velük, és nem ott áll meg nálam a nőzés, hogy lekoptatnak egy társkeresőn, két mondat után.


3. a "csomó kommentelő", az szám szerint három darab, amiből az egyik te vagy, a másik az, a nő, akire senki nem kíváncsi.

csinálsz egy topikot arról, hogy nem megy az ismerkedés, és vérig sértődsz, mert valaki beírja, hogy menne az, ha nem sablonmarhaságokkal próbálkoznál, és miután lepontozod az összes hozzászólását, közlöd, hogy "látod? lepontoztak".


4. hadd emlékeztesselek, hogy én írtam a #4es hozzászólást, amire nem két darab sírógörcs jött, hanem gyakorin már "statisztikának" is beillő felpontozás, és ezt most is tartom.



aki itt nem rakja a faszát pinába, az te vagy, az isten tudja hány éveddel, meg a szenzációs elméleteiddel.


újra megkérdezem tehát.

csodálkozol, hogy nem megy az ismerkedés, amikor még egy anonim fórumon is csak sunyiskodni tudsz, és személyeskedni próbálsz tényeken? miközben alt+tabbal váltogatod gyakorit a tinderrel, és nézed a harminc matched, és sehol nincs egy piros pötty, mert leszarnak?

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

" 38 éves vagyok, te idióta, és valószínűleg, azért írnak vissza nekem a nők, mert van tapasztalatom velük, és nem ott áll meg nálam a nőzés, hogy lekoptatnak egy társkeresőn, két mondat után."


Én 31 vagyok, férfi, és nekem az jön le, hogy azt se tudod, hogy a nőket eszik vagy isszák. Egyáltalán nem vagy hiteles, hogy lenne bármi értelmes párkapcsolati vagy szexuális tapasztalatod.

Sőt, nem akarok sz.ardobálásba átmenni, de mondhatni gyomorforgató vagy, sajnálom, pláne az előző kommented eleje lépi át a jóízlés határát.

A "tanácsaid" pedig jól tudom, hogy teljesen életképtelek, a javasolt szövegeid iszonyú gázak minden egyes platformon.

Onnan tudom, hogy nekem valóban van némi tapasztalatom nőkkel.

Voltak párkapcsolataim, egyéjszakásaim, szexkapcsolataim és volt/van sok női barátom is.


Én legalább beismerem, hogy tanácsot nem tudok annyira adni a kérdezőnek, mert társkeresős tapasztalatom egyáltalán nincs, soha nem ismerkedtem társkereső oldalon, mindig élőben, vagy ismerősökön, barátokon keresztül, vagy ha neten, akkor teljesen másképp.

Nincs tapasztalatom abban, hogy hogyan lehet mások figyelmét felkelteni totál személytelenül, és úgy, amikor normál első benyomás nincs, és csak egy a sok közül.

Nem véletlen, hogy nem is csinálnám ezt a fajta ismerkedést (párkapcsolatban élek, szóval nem is szorulok rá jelenleg), és ha valakinek nem megy, akkor neki is másféle ismerkedési módot javasolnék.

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 lámlámnahát ***** válasza:
36%

#63


viccesen nézne ki ez a társalgás élőben, azt gondolom sejted.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Igen, sejtem, hogy nem veled nevetnék, hanem rajtad. :)
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 lámlámnahát ***** válasza:
36%

#65


ugyanazt tudom javasolni neked, amit pár napja egy hasonló incelnek.

gyere le nyugodtan a cutlerbe, hétfő/csütörtök/péntek délután, hogy nevethess egy jót.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!