Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



ma 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

" Meg mivel nyűgözzem le, ha nem kond semmit, a bioja meg természetesen üres?"


Semmivel. Menj tovább.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
76%

"Hát látod hogy így vélekedik aztán mégis fenn volt társkeresőn 😅"


Miért, te hogy vélekedsz? Itt nyüszítesz, hogy képtelenek beszélgetni, aztán mégis fent vagy társkeresőn. :D

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 lámlámnahát válasza:
49%

#22


"Máshol add ki a frusztráltságodat légyszi. Ki mondta hogy minden másodikat jobbra húzom? Csak úgy lehet valaki sikeres randi appokon férfiként, ha mindenkit jobbra húz? Látszik hogy ez neked a mentalitásod, és ezt vetíted ki rám.


engem baromira frusztrál, hogy nem állnak szóba veled a nők, pedig még a hobbijukat is megkérdezed.

hogy fogok ma aludni?

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
Miért nem azt kérdezed, mi a kedvenc filmjük?
ma 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

#33


Még mindig nem mondtad el, hogy te miért tartod ezt te akkora mumus kérdésnek, hogy nem szabad "untatni vele a lányokat"


Te mit kérdeznél helyette, komolyan érdekel.

Szerinted ha valaki ilyen alap dolgokról nem képes beszélgetni, akkor majd vele kell megvitatnom magasröptű témákat, vagy beszélgessek vele a kvantumfizikáról?

ma 19:51
 36/66 A kérdező kommentje:

#34

Mert arról aztán nagyon sokat fogunk beszélgetni...


Most mindenki rá van pörögve erre hogy Úristen minek kérdeztem meg mit csinál a szabadidejében, mintha ezt kérdeztem volna meg csak... Ezen kívül elég sok témát feldobtam

ma 19:53
 37/66 anonim ***** válasza:

Engem folyamat kihagysz. 🥲


Igen, előbb kéne kvantumfizikáról, mint személyes dolgokról. Az egyikből lesz a másik, a személytelenből a személyes.

ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

"Mert arról aztán nagyon sokat fogunk beszélgetni..."


Igen, sokat.


Mert elmondom, mi az, elmondom, miért, ha szereted v nem, megosztod, ha nem láttad, elmesélhetem, ha szeretsz benne egy színészt, elmondod, miért, melyik filmjét láttad és szereted, még milyen filmeket szeretsz, milyen filmeket nem szeretsz, kiskorodban melyikkel ijesztgetted a tesód, ó van tesód, nekem is, az enyém ilyen dolgokat csinált, egy csomót Atariztunk annak idején, te is? De jó, és közben ezt a CD-t tettük be. Te is ismered? Vagy te mit szerettél? Neked is megvolt az a kazi? Nekem másolták, a borítót meg fénymásolták hozzá, egy csomó angol kifejezést onnan tanultam meg. Igen, az angol volt a kedvencem. Meg az irodalom. És neked? Fú, a mi kémia tanárunk tök fura volt, képzeld...

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Aha, és szerinted mennyit fogok tudni beszélgetni a legtöbb emberrel a kvantumfizikáról?
ma 19:58
 40/66 lámlámnahát válasza:
22%

#35


az, a baj, hogy nem vagy képes megérteni, hogy a nők nem így működnek.


egy nővel a világon bármilyen érdektelen f@szságról lehet beszélgtni, MIUTÁN már felkeltetted az érdeklődését egy olyan dolog ívén, amit most hall életében először valakitől.


ott a fotója, látod a fejét, a tekintetét, légy oly drága, és próbálj valamit kitalálni, ami legalább távolról úgy tűnik, mintha érdekelne a nő is


mosolyog a fotón? megkérdezheted, hogy ő alapból ilyen pozitív-e, vagy csak a kép kedvéért csinálta, mert mintha nem lenne teljesen őszinte... lehet válaszol, hogy "volt barátja fotózta", és akkor rá lehet kérdezni, hogy no, mi történt? és akkor talán mesél, mond valamit

vagy bedobod, hogy nem tűnik teljesen magyarnak, mintha lenne ott még valami "egzotikus :)". lehet örömmel elmeséli, hogy a nagyanyja eszkimó volt, a nagyapja meg néger.

vagy csak megkérdezed, hogy fú, bazdmeg, neked nem fáj a fejed? iszonyatos hidegfront van. lehet éppen fejfájós a hülyéje, és ez foglalkoztatja.



megkérdezheted ugyanazt a szart, amit napjában megkérdez tőle ötven másik fickó, de egyik se fog válaszolni, mert unják a sablonsemmit

ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!