Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



ma 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

#38

Hát ez eléggé rózsaszín köd volt, ezt próbáld meg akkor valamelyik tőmondatos királylánnyal

ma 20:01
 42/66 A kérdező kommentje:

#40

"mosolyog a fotón? megkérdezheted, hogy ő alapból ilyen pozitív-e, vagy csak a kép kedvéért csinálta, mert mintha nem lenne teljesen őszinte... lehet válaszol, hogy "volt barátja fotózta", és akkor rá lehet kérdezni, hogy no, mi történt? és akkor talán mesél, mond valamit"



Látszik hogy nem ugyannak a generációnak a tagjai vagyunk. Bár alapból szerintem nem feltétlen pozitív, ha elkezded kritizálni a kitett fotóját, de most ha ezt megpróbálod, kapod a tiltást, de legjobb esetben is teljesen passzívá válik, hogy mit kritizálod.



"megkérdezheted ugyanazt a szart, amit napjában megkérdez tőle ötven másik fickó, de egyik se fog válaszolni, mert unják a sablonsemmit"


Ezt meg már mondtam, de ők is kérdezhetnek, ha annyira unalmasnak tartják a kérdéseimet.

De szerinted ezek a lányok, akik elvárják hogy milyen kreatív legyél, aztán ha ők írnak először, akkor addig jutnak hogy "szia", illetve, ha ők próbálnak témát felhozni, akkor addig jutnak, hogy "amúgy mizu, milyen volt a napod?"

akkor ezekkel lehet értelmesen beszélgetni bármiről?

ma 20:09
 43/66 anonim ***** válasza:
Hát én rendszeresen így beszélgetek mindenkivel. Mondjuk társkereső szándékkal nehéz, ahol a pasi nem figyel, csak azon izgul, mikor kérdezheti meg, hogy lenyelem-e.
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

"Látszik hogy nem ugyannak a generációnak a tagjai vagyunk. Bár alapból szerintem nem feltétlen pozitív, ha elkezded kritizálni a kitett fotóját, de most ha ezt megpróbálod, kapod a tiltást, de legjobb esetben is teljesen passzívá válik, hogy mit kritizálod."


Ebben igazat adok neked, ez nagyon boomer kérdés, és tuti nem válaszolnék rá nőként.

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 lámlámnahát válasza:
35%

#42


szerintem még csak tipped sincs, hogy hány éves lehetek.

kérdeztél valamit egy topikban, elmondtam, hogy hogyan lehet egy nővel megindítani egy beszélgetést. aztán közlöd, hogy "na úgy biztos nem".

most erre mit mondjak?


elárulom, a nők kifejezetten érdeklődővé válnak, ha valaki nem seggnyalással nyit, sőt, esetleg finoman, de rákérdez valamire, amit nem érez az adatlapjukon őszintének.


hiába hajtogatod rögeszmésen, hogy "kérdezzenek akkor ők", nem fognak. nem érdekli őket.

kimegy egy nő a lakásból, feláll rá 30 fasz, pedig még a közértig se ment el. nem fognak kínlódni, mert láttak rólad két darab jpg file, és elolvasták az adatlapod, amin annyi áll, hogy "nyitott vagyok análra :)"

ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

#43

Annyira bírom hogy a semmiből vonunk le következtetéseket, hogy azért nem tudok beszélgetni veluk mert azon jár az eszem hogy lenyeli e. Meg annak is örülök hogy 25x elmondtam már hogy nem sablonkérdéseket olvasok fel nekik, de mégis ez van megállapítva. Egyébként, akkor is amikor mesélve kérdeztem rá dolgokra, akkor is max annyit mondtak hogy "az jó" "azta" "dejó" és tőmondatban megválaszolták a kérdést. A legtöbbnek esze ágában sincs csak úgy magától mesélni, max akkor lehetséges bármit is róluk kideríteni, ha direktben rákérdezel, konkrétan a szájukba rágod hogy mire vagy kíváncsi...

ma 20:19
 47/66 anonim ***** válasza:

"Annyira bírom hogy a semmiből vonunk le következtetéseket, hogy azért nem tudok beszélgetni veluk mert azon jár az eszem hogy lenyeli e."


Ezt nem levontam, mint következtetést, hanem elmondtam, mint tapasztalatot.


Tudod, milyen az, amikor kérdez a férfi valamit, leírok egy értelmes, másfél oldalas választ, de közben fel-le mászkáltam a szobában, hogy ne hagyjak ki semmit, és átjöjjön, amit gondolok, a témáról, és azt kapom válasznak, hogy:


":) az jó. és popsiba szereted? ;)"


Ha nem reagálnak rád, akkor menj tovább. Nem fogod tudni egy ember személyiségét megváltoztatni. Nekik valószínűleg az egész életük ilyen NPC módon folyik.

ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

#45

"hiába hajtogatod rögeszmésen, hogy "kérdezzenek akkor ők", nem fognak. nem érdekli őket."


Hát akkor a f@szt érdekeljen engem egy olyan akit nem érdeklek? És csak kiemelem amit írtál "nem érdekli őket" Igen, ez része a problémának. Elég nehéz úgy ismerkedni, ha a másik egy KGB ügynököt igyekszik Oscar díjasan eljátszani, és semmit nem lehet kihúzni belőle.



"kimegy egy nő a lakásból, feláll rá 30 fasz, pedig még a közértig se ment el. nem fognak kínlódni, mert láttak rólad két darab jpg file, és elolvasták az adatlapod, amin annyi áll, hogy "nyitott vagyok análra :)"


Igen, ez is baj, hogy a sok kanos ráugrik egy nőre, mert mindegy neki csak mozogjon, aztán ettől persze hogy el lesznek szállva maguktól.


Egyébként meg jó hogy tudod hogy mi van az adatlapomon. Valószínűleg ha ez lenne, nem húznának csomóan jobbra, nem gondolod?

Egyébként meg, ha már jobbra húzott, akkor erőltesse meg magát ő is, vagy akkor ne húzzon jobbra😅

ma 20:27
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

40

Ezt konkrétan fájt olvasni. :D

Ez az iromány inkább arra tuti recept, hogy minél hamarabb kioffoljanak, és ne csak passzívak legyenek, hanem enyhén ingerültek.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 lámlámnahát válasza:
18%

#48


túl nagy jelentőséget tulajdonítasz kattintásoknak, és lájkoknak.

az egész súlytalan, és ötven forintot sem ér.


van egy nő, van 2500 ismerőes fészbukon, és napjában kb. 150 fickótól kap lihegős lájkokat. fent van a nyomor 2-3 társkeresőn, ahol napjában 500an lájkolják. viberen, messengeren, skypeon, instagramon meg jön naponta még nyolcvan vigyorgós üzenet. az irodában minden második balfasz a száját harapdálva nézegeti, a hagymaszagú szembekollégája még vicceket is mesél neki, a főnöke elő akarja léptetni, ha esetleg kicsit játszadozna a kukijával...

és egyébként egyszerre két trógerrel van kapcsolatban, akik felváltva látogatják a lakásában. gyakorlatilag nincs nap, hogy valamelyik testnyílásában ne lenne egy punnyadt farok, vagy a szájában egy deci ondó.


hol nem szarja le egy nő ezek után, hogy ezreddikként megjelensz a telefonján?


ezeknek ez annyi, mintha a 100forintos boltban túrnának a kacatok között, és valljuk be, sokat nem tévednek. amiben tévednek az annyi, hogy ők is kacatboltba valók, és nem ékszerüzletbe. csak ezt nem tudják magukról.


szorongj inkább a klímaváltozáson. az legalább valós.

ma 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!