Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



ma 16:05
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
#18 Mondjuk te fogalmaztad meg a legjobban most, talán tényleg ez a legjobb szó rá hogy nyögvenyelős ez az egész. Csak nem tudom, nekem fura amikor valaki nem tud arról se beszélni amit állítólag szeret csinálni a szabadidejében hobbiként, mert leköti, és élvezi...
ma 17:14
 22/48 A kérdező kommentje:

#20

Máshol add ki a frusztráltságodat légyszi. Ki mondta hogy minden másodikat jobbra húzom? Csak úgy lehet valaki sikeres randi appokon férfiként, ha mindenkit jobbra húz? Látszik hogy ez neked a mentalitásod, és ezt vetíted ki rám.


Te nem tudtad egyik párodról sem hogy mit csinál szabadidejében, mi a szenvedélye? Vagy akkor, ha már oltogatsz, akkor légyszi hozzál már temákat amiket szerinted megkéne kérdezni tőlük...

ma 17:18
 23/48 A kérdező kommentje:

#20


Egyébként ha már dögunalom, a legtöbb lánynál én kezdeményezek, de ha mégsem, és ők írnak először, akkor általában a "szia"-ig jutnak el. Szerinted ez izgalmas?

ma 17:22
 24/48 anonim ***** válasza:
81%
21 szerintem a mindennapokban a szabadidejében a legtöbb ember csak kitölti a lyukat két kötelező tevékenység között.
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

#20

Ha annyira unalmas, akkor egyébként ők miért lusták érdeklődni, kérdezni, témát felvetni? Az is elég unalmas ha csak válaszolgat a másik

ma 17:33
 26/48 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem értem, akárki mondja, ezt az izgalmas életet... A legtöbb embernek unalmas, de az ember attól még nem unalmas. Miről lehet vele beszélgetni. Mindenki csak arról akar, ami történt vele, de az tényleg uncsi. Beszélhetnénk az űrkutatásról, de nem, arról kell, mit csináltál csütörtökön.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
52%
Vadidegennel én se beszélgetek sokat, nem adom ki magam, mert nem tudom az van-e a vonal túlsó oldalán, aki a fotón van és annak mondja magát. Van olyan, hogy azt hittem 23 éves sráccal beszélgetek és kiderült egy 65 éves vén fószer volt az. Szóval akkor leszek cserfes és adok betekintést az életembe, ha már megvan a bizalom és biztosan tudom, hogy azzal beszélek, akivel gondolom.
ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

#27


És akkor hogy szeretnéd hogy ne vadidegen legyen, ha semerre nem haladtok az ismerkedésben?

ma 18:10
 29/48 anonim ***** válasza:
40%

"Vadidegennel én se beszélgetek sokat, nem adom ki magam, mert nem tudom az van-e a vonal túlsó oldalán, aki a fotón van és annak mondja magát. "

És ez szerinted ennél a kérdésnél releváns?

Ha valaki így vélekedik, mégis mi a lónak a fszát keresne egy internetes társkeresőn? És benned hogyan bízzon meg a másik fél annyira, hogy kiadja olyan szinten magát, hogy te biztos legyél abban, hogy te is az vagy, akinek mondod magad?

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

#29


Hát látod hogy így vélekedik aztán mégis fenn volt társkeresőn 😅

ma 18:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!