Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



ma 16:05
1 2 3 4 5
 11/47 lámlámnahát válasza:
56%

#8


a kérdés hozzád is szól. megnézed az illető fényképeit, mielőtt jobbra húznád?

ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
27%

#kérdező

Neked legalább válaszolnak basszus! 😂

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

#7


Igen, én is írok magamról, általában így is vezetem fel a témákat, próbálok nem vázlatszerűen kérdezni, mintha egy listáról olvasnám fel őket, hogy "oké, ezt is kérdeztem, pipa"



De egyébként, még ha nem is írnék magamról, akkor szerintem a másik fél is tud írni, javaslom neki hogy kérdezzen, ha érdekli valami velem kapcsolatban... Szerintem nem az a megoldás arra, hogy ha kérdez az egyik fél, és nem mesék sokat magáról, hogy hőbörögsz magadban, hanem az hogy kinyitod a szádat és érdeklődsz te is felé egy kicsit.

ma 16:39
 14/47 A kérdező kommentje:

#8


Jó, sajnos ez is nagyon gáz amit te írsz. De ezektől az állat szintjén maradt ösztönlény hímektől már nem is lehet mást várni.

ma 16:41
 15/47 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok már lány,de szabadidőmben olvasok,este filmezek,de azt ritkábban.Vagy próbálom behozni a kimaradt alvást.Vannak olyan lányok,akik mindig mennek,biztos találsz olyat idővel.Meg még szexelek.Elég unalmasnak hangzik,de ez van.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

#15

Ha egy faszi ennyit ír neked, akkor te mit reagálsz rá?

ma 17:01
 17/47 anonim ***** válasza:
74%
Jó, és ezt kb. megkérdezik tőlük 100-an egy nap a társkeresőn. Mégis mit vársz? Szóval te sem vagy valami kreatív, kérdező!
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egy idegennel beszélgetni nehéz neten. Ugyan társkeresőn nem jártam, de itt voltak akikkel hosszabban, rövidebben csevegtem, a többségnél miután az adott témát kiveséztük, amiért írt, el is halt a dolog. Ha nincs valós közös téma, érdeklődés, akkor a mit csinálsz, mi volt ma, stb. kérdések maradnak, amik nem visznek sehová. Én alapvetően fosom a szót, ha kell, ha nem, de a mit csinálsz a szabadidődben kérdésre nekem se lenne jobb válaszom.

Értem, hogy mi a problémád, de szerintem sok esetben a netes ismerkedés velejárója a nyögvenyelősség.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

#17 Senki nem mondta, hogy ez az egyetlen kérdés van a tarsolyomban, de szerintem ismerkedéskor azért ez fontos, közös témák, hobbi kapcsán...

Hla meg unja leírni századjára, akkor talán szűrjön jobban, és ne 500 emberrel beszélgessen 2 szót, hanem beszélgessen kevesebbel, akik szimpik nekik, de erőltesse meg magát. Elég lelombozó ha csak az egyik fél aktív. Az meg hogy legyek kreatív... Hát ne haragudj, azért van jobb dolgom mint hogy egy teljesen ismeretlent szórakoztassak mint egy bohóc. Meg mivel nyűgözzem le, ha nem kond semmit, a bioja meg természetesen üres?

ma 17:11
 20/47 lámlámnahát válasza:
51%

téged nem érdekel egyik nő sem, csak várod, hogy mikor lehet valamelyikről lehúzni a bugyogót (ha fontos lenne, hogy legyen eszük is, nem zsinórban húznád jobbra minden másodikat)

a nőket nem érdekled, egy jpg file vagy a listájukon, amin rajtad kívül van még 120 másik, és mind a 120 embertől ugyanazok a blőd, és dögunalmas sablonkérdések jönnek csak.


ezt a patternt érdemes felismerni, és egy életre befejezni az online erőlködést.


megnyugtatlak, ha majd érdekelni is fog egy nő, akkor nem azt fogod tőle megkérdezni, hogy mit csinál szabadidejében.

ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!