Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ez a szint, lányok?

Figyelt kérdés

Elég sok matchem van társkereső appokon (tinder, badoo, bumble) De egyre inkább azt veszem észre, hogy minek. A legtöbb lány komolyan képtelen beszélgetni?


Csak tőmondatokban írnak, alig kérdezgetnek vissza, stb.. Ha arról kérdezem őket mit csinálnak a szabadidejükben, megkapom a világ legunalmasabb válaszát, hogy "hát szeretek pihenni, sorizni, meg ilyenek" Komolyan ez a szint? Ilyen kommunikációs képességgel és izgalmas élettel mit várnak?



tegnap 16:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

50, ez akkora nagy ámítás. Max influenszereknél van ez jelen.


Pláne a facebook. Tényleg öreg vagy.

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 lámlámnahát ***** válasza:
36%

#49


nekem egészen más tapasztalataim vannak.


de ez a topik nem arról szól, hogy kinek mi a véleménye arról, ami működik, hanem arról, hogy adjunk tanácsot annak, aki nem tud túljutni a második mondaton valamiért.

tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 lámlámnahát ***** válasza:
27%

#51


nekem teljesen mindegy, hogy mivel magyarázod, hogy nem kapsz választ nőktől társkeresőkön.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

53, 51-es vagyok, és hetero nő, szóval nem is nagyon vágyom más nőkre.


De ezek az élettelen neckbeard fantáziák arról, hogy hány pasi áll sorban, annyira gázak. Még a szuper csajokra sem igaz, mert azoktól meg sokan félnek.

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Kedves lámlámnahát válaszoló! Szerintem a válaszaid kerek 0%os hasznossági mutatójából jól kivehető, hogy mekkora butaságokat hordasz itt össze.


Nade, aki a filmes példát hozta, azzal egyetértek, de mi ezt is elmondtam már, általában én ebben a stílusban kérdeztem, és nem a "szeretsz filmet nézni?" "Szeretsz sportolni?" tényleg valóban unalmas stílusban. De a tapasztalatom az, hogy ez se ösztönzi őket hogy meséljenek, elintézik egy dejó-val....


Illetve a #47esnek üzenem még, hogy sajnos eltudom hinni mekkora perverz ösztönlény véglények vannak a pasi oldalon társkeresőkön... És azt meg átérzem, hogy nem jó amikor gondolkozol hogy te mit írj, gépeled mint állat, aztán pasi oldalról kapsz rá egy perverz választ, de te is hidd el, hogy nem kevésbé lelombozó, amikor a lányoktól meg összvisz egy "az jó" vagy "de izgi" választ kapok.

tegnap 20:51
 56/66 anonim ***** válasza:

"de ez a topik nem arról szól, hogy kinek mi a véleménye arról, ami működik, hanem arról, hogy adjunk tanácsot annak, aki nem tud túljutni a második mondaton valamiért."

Igen, és te vicc kategóriás "tanácsot" adtál.

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

"és egyébként egyszerre két trógerrel van kapcsolatban, akik felváltva látogatják a lakásában. gyakorlatilag nincs nap, hogy valamelyik testnyílásában ne lenne egy punnyadt farok, vagy a szájában egy deci ondó."


Kedves lámlámnahát. Neked aztán csodás véleményed van a nőkről. Azért remélem azt érezzük a többi kommentelővel itt, hogy amit te itt leírsz, az max egy nagyon könnyűvérű nőre igaz, szerencsére nem az összes lányra, és nem is a többségre.

tegnap 20:55
 58/66 lámlámnahát ***** válasza:
27%

#55


biztosan elfelejtetted, hogy ki nyitotta ezt a topikot, és miről...


de azért az sokat elárul a személyiségedről, hogy miközben siránkozol, hogy nem tudsz túljutni a második mondaton se senkivel, már finoman, de azért nyalogatod a seggét egy "nőnek" itt, akiről annyit lehet tudni, hogy minden hozzászólásom után fröcsög egyet, neked meg jótanácsként annyit mond, hogy beszélgess a nőkkel a filmekről.


sok sikert, pajti

tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Még az #57es kommentemhez, szóval velem is lehet vitatkozni, hogy valószínűleg valamit rosszul csinálok, de azért az alapján amit itt levágott a lámlámnahát válaszoló, az alapján vannak itt nálam rosszabbak is :DD
tegnap 20:59
 60/66 anonim ***** válasza:

"te is hidd el, hogy nem kevésbé lelombozó, amikor a lányoktól meg összvisz egy "az jó" vagy "de izgi" választ kapok"


Elhiszem. És megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy társkeresőn miért ilyenek az emberek. Mert azt totál megértem, aki nem akar személyes dolgokról beszélni, de egy "milyen volt a napod?"-at is el lehet tolni kicsit személytelenebb irányba, mondjuk dugó volt, vagy a pofámba másztak a metrón. Nagyon nem szeretem az olyan embereket, akik képtelenek verbálisan kommunikálni.

tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!