Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért Ghostingolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Ghostingolnak a nők társkeresőn?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják megmondani, hogy nem engem keresnek? Irogattunk napokig. Egyszer videóhívásban beszéltünk. Utána letiltott.

ma 10:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

"És ezért ghostingolunk. Nincs energiánk egy idegen ember hisztijét hallgatni, mert nem képesek elviselni azt, hogy köszönjük nem."


Azért ghostingolsz, mert érzelmileg analfabéta vagy és nem vagy kiegyensúlyozott. Attól még, hogy van pár nyafi pasi, nem kell mindenkire ezt rávetíteni. Ezt tudni kell kezelni. Először hozd rendbe magadat és utána ismerkedj.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A 80-90% nem pár. Egy idegen ember meg nem fog annyira érdekelni, hogy nehezbítsem az életem és a napom a kicsapott hisztijeikkel. Próbáltam, sokszor, és sokkal rosszabb lett, zaklatásokba és minden lehordásba kerültem az elköszönéssel.

Inkább nem nekem kell magamba néznem, mert én hiába köszönök el és hiába ghostingolok, semelyik se jó a férfiak TÚLNYOMÓ TÖBBSÉGÉNEK, nem párnak. Úgyhogy ha nekik semmi se jó, logikusan azt választom, ami nekem jobb.

ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért nem írnak elutasítást, mert a legtöbben félnek attól, hogy milyen reakciót váltanak ki.


Nekem is volt, hogy normálisan megmondtam, ritkán volt, aki jól vette. Pedig tényleg csak minimum beszélgetésekről volt szó.

Volt aki olyasmiket írt, hogy játszok vele (kb 2 nap match után) és minek beszélek mással (ez egy ismerkedős oldalon igazán furcsa elvárás), meg ilyenek.


Nem mondom, hogy jól esnek az ilyenek, de valahogy ezt is fel kell tudni dolgozni...


Nála az utóbbi 3 ismerkedés is ilyen volt férfival.

Az egyik a megbeszélt randi előtt le törölt le (ő hívott el). A másik írogatott, felhívott, de volt hogy napokig nem jelentkezett, majd egy hétig nem jelentkezett, pedig mondta h igyunk majd meg egy kávét együtt, aztán végül rákérdeztem, hogy miért nem mondja meg ha tárgytalan a téma. Erre meg h nem az, csak sok dolga van, meg ment bulizni, meg az anyjához... Ő egy 44 éves férfi volt.

A harmadik férfival is beszélgettem, felhívott, beszéltünk 1 órát kb, a végén mondta hogy akkor szívesen találkozna is velem, megbeszéltünk egy napot, hogy mikor, és utána semmit sem írt tovább és nem is jelentkezett.


Engedd el ezeket, nem rólad szólnak.

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Egy intelligens, érzelmileg érett felnőtt embernek tudnia kéne normálisan kommunikálni, hogy bocs, de elköszönnék... és tudnia kéne elfogadni és tiszteletben tartani a másik döntését, hogy nem. A társkeresés velejárója ez, nem minden kedvelés jelent egyből randit na meg kapcsolatot.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Én akkor hisztiztem egyszer (bár szerintem jogos kiakadás volt), amikor kovid otthonmaradás idején ismerkedtem valakivel (harmincas férfi), csak nem tudtunk találkozni. Aztán mikor végre úgy adódott volna, akkor lemondta, h bocs van más...

Csak ugye ez az volt, hogy minden nap beszéltünk 1-1,5 hónapig, meg volt több videóhívás, meg komolyabb témákról is szó volt. Szóval ezt tényleg egy hitegetésnek éltem át, borzasztóan rosszul esett, hogy kvázi szórakozott velem.

De ez persze egy más téma.

Szóval van mindenféle eset...

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"A 80-90% nem pár. Egy idegen ember meg nem fog annyira érdekelni, hogy nehezbítsem az életem és a napom a kicsapott hisztijeikkel. Próbáltam, sokszor, és sokkal rosszabb lett, zaklatásokba és minden lehordásba kerültem az elköszönéssel.


Inkább nem nekem kell magamba néznem, mert én hiába köszönök el és hiába ghostingolok, semelyik se jó a férfiak TÚLNYOMÓ TÖBBSÉGÉNEK, nem párnak. Úgyhogy ha nekik semmi se jó, logikusan azt választom, ami nekem jobb."



Igen, pontosan így viselkedik egy érzelmileg labilis és nem kiegyensúlyozott ember. :D

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
A fene se írogatna heteken át egy idegennel. Ha szimpatikusak vagyunk egymásnak és kb. egy hét alatt nem jutunk el egy találkozóig, én nem eröltetem. Nyilván, kis csúszás belefér, de egy hónapig nem hagyom, hogy hülyítsenek és ezt én sem teszem mással.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt köztetek semmi, nem tartozik neked semmivel. Ha nem ír többet, abból érteni kéne. Mindenáron azt akarod, hogy valaki az arcodba vágja, hogy nem jössz be neki?

Eleinte én is kedvesen válaszoltam mindegyiknek.

Volt, akinek megírtam, hogy ne haragudj, kifejezetten nemdohányzó párt keresek. Nem fogadta el, folytatta, hogy azt gondolom, hogy ő attól alacsonyabbrendű ember, mert dohányzik? Na, ne már! Vagy megírtam, hogy ne legyen gyereke, de sorra olyanok írtak, akiknek már van.

Ne kelljen már magyarázkodni, hogy miért nem akarom?

Tényleg egyszerűbb, ha többet nem jelentkezem, ez még csak nem is ghostingolás.

Viszont ha már volt köztünk valami, akkor illik azért elköszönni.

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

10-11


Hogy jön ide az én analfabétizmusom? Arra nem gondoltatok esetleg, hogy az emberek 99%-a nem szereti, ha azzal szembesítik, hogy nem jön be külsőre, belsőre? Ti bezzeg nagyon érettek vagytok, hogy rám vetítetek minden hibát, véletlenül sem a másik félre. Nyilván nem úgy értettem hogy akivel huzamosabb ideig beszélgetek azt faképnél hagyom. De ha van 15-20 matchem és közben találok valakit, nem fogom mind a 20 embernek külön leírni, hogy nem ők lettek a választás. Ti se írtok lófszt se. Egyetlen lány nem írt még olyat, hogy nem jövök be neki. A ti érvelésetek alapján az összes eddigi randipartnerem érzelmileg kuka!

ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!