Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresésben alig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresésben alig van matchem és azoknak is mindnek csak hülyítés meg ghostingolás a vége, akkor nagyon ronda férfi lehetek?

Figyelt kérdés

júl. 24. 03:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen.
júl. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van match-ed akkor olyan nagyon ronda nem lehetsz. Nekem konkrétan alig alig volt, talán fél év alatt 5 ha összejött, de ezek közül is 3 biztosan kamu profil volt, nem is írtak vissza, beszélgetés sem lett belőlük. Egy esetben volt egy pár mondatos "beszélgetés", de ott is a csaj inkább kilépett.
júl. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem feltétlenül, az is lehet nem vagy fotogén/előnytelen fotókat készítettél avagy nem tudsz kommunikálni. Személyesen is sokan visszautasítanak?



Milyen aránnyal van sikered, hány személyes próbálkozás után?

júl. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlen. Nekem is hasonló tapasztalataim voltak. Most pedig van egy igazán bomba csajom. Annyi a titok, hogy el kell engedni a társkeresőket.
júl. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

1. Érdemes kipróbálni több társkeresőt, és esélyt adni az újabbaknak... azokon nincs fent boldog-boldogtalan, így nagyobbak az esélyek is

2. Tipik Tinder jellegú társkeresőkön férfi túlerő van, ezért a nők jobban válogatnak... néha olyan férfiaknak is alig van match, akik más platformokon sikeresek

ajánlom azt is, hogy élőben is ismerkedj

3. Lehet, hogy csak nem vagy fotogén vagy előnytelen fotókat töltesz fel

júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#2..."Nekem talán fél év alatt 5 ha összejött"


Nem tudom nálad mi a probléma. Nekem naponta 5 matchem is van 100 km-es körzetben a Facebook Dating társkeresőn. Igaz, hogy 35-50 év között. Te lehet a 20-on éves topmodell lányokra nyomsz igent azért van kevés matched.

okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!