Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok milyen bánásmódr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok milyen bánásmódra számítanak mástól akik minden elfogadható ok nélkül ghostingolnak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet őszintének lenni és leírni ha valami nem lenne szimpi esetleg?


Ha egy Tinderes tali nem jó esetleg, akkor azt úgy érdemes manapság a srác tudtára adni, hogy látszólag eljátsszuk minden rendben volt, elmondjuk a végén hogy majd találkozunk, majd onnantól kezdve ghosting?


A sunyi és jellemtelen ghosting nem igényel annyi energiabefektetést, plusz az ilyen lányoknak semmilyen rossz érzése nem is lesz utána?


Egy srác aki tisztességesen bánik a lányokkal, tehát nem mindjárt gerincre akarja őket vágni, eszközként felhasználni, miközben 3 másikkal kavar, az miért nem érték pár szebb lánynak a mai világban egy társkeresőn?



Miért lehet egyes lányok szerint (a szép lányoknak is) sok jól beállított fotóval kitűnni Tinderen, miközben Dunát lehet rekeszteni azokból a lányokból?


Miért nem az egyedi fotókkal lehet kitűnni mint amilyen a zenélés, sportolás, kutyázás és pár teljesen szofisztikált kép, ami nem azt sugallja, hogy az a legfontosabb hogy utazgassanak, koktélozgassanak és hogy rakják alájuk a pénz? Amiből persze megint Dunát lehet rekeszteni.


Miért nem az egyediségre való törekvés, az egyéni, nem pénzzel megvásárolható emberi értékek központba állítása a cél manapság egy Tinderen? Miért egy kaptafára épül a profilok zöme, és adja azt az érzetet, mintha nagyjából ugyanazokat a személyiségeket takarná az összes?



2023. márc. 15. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%

Ennyire elkorcsosult a világ.

Milyen bánásmódra? Elvárást támasztanak, de ők maguk nem gyakorolják. Jellemtelenek, tehát pozitívra semmiképpen.

2023. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
A nők szeretnek utazgatni. Törődj bele
2023. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az odáig rendben, én is szeretek utazgatni. Azonban sosem utazgatós képeket raktam ki. Mivel úgy mindenkinek olyan van kint, ez már-már teljesen sablonossá és unalmassá vált. Semmi egyedi nincs benne.
2023. márc. 15. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyenre. Nem akarnak tőled semmit, ezért szellemeznek. Ezt azért elég könnyű összeadni.
2023. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Össze kellene gyűjteni ezeket a lányokat és megtanítani nekik, hogy kellene normálisan viselkedni ezen a bolygón. Ők nyilván elvárják, hogy azok a srácok akikre vágynának, ne nézzék őket darab szarnak.
2023. márc. 15. 22:31
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha én nem akarok egy lánytól semmit, akit jobbra húztam majd elkezdek vele beszélgetni, az emberi minimum hogy megírom vége és milyen okból. Nem vagyunk egyformák az biztos.
2023. márc. 15. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartoznak neked semmivel. Azon kéne dolgoznod, hogy idegenek ghostingolása ne okozzon neked ekkora traumát.
2023. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
A ghosting csúnya dolog, de a kommentjeidből hirtelen értelmet nyer, hogy miért szívódtak fel a csajok.
2023. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk Tinder csajtól mit vártok? A Tinder egy szexpartner kereső.
2023. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Személyes találkozó után a ghosting eléggé szemét dolog.. volt h én úgy ítéltem meg h szimpi vagyok nála, utána vissza sem írt, valószínűleg csak kínjában mosolygott :DD

Szarul esett azért

2023. márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!