Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy teljesen véletlenszerűen és ok nélkül rámosolyognak a lányok egy férfira?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam, hogy jól el tudom különíteni a nonverbális jeleket egymástól. Mostanában viszont talán cserbenhagy ez.

Mosoly és mosoly között óriási a különbség, de a "csíplek téged"mosolyt miért kezdték el rendszerszerűen használni?


2019. okt. 4. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Sokan csak szórakozásból. A modern kor meg is követeli ezt, hiszen manapság mindenki turbólaza és menő akar lenni.
2019. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen, elég kellemetlen lehet amikor rádmosolyog te meg odamész lepacsizni hozzá úgy, hogy közben esélyed sincs.


Gondolom szórakozásból.

2019. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert közben másra gondolnak, csak épp rád néznek.
2019. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rám nem szoktak 26f
2019. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán félreérted.
2019. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt képzeled be akkor eddig se tudtad elkülöniteni, és nem most hagyott cserbe.
2019. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Van, hogy csak úgy. Hogy ne unott savanyú képpel mászkáljon mindenki. Egy mosoly az egy mosoly. Semmi több. Nem kell egyből gyereket és házasságot tervezni, csak mert valaki rádmosolygott. Férfiként rám ritkán szoktak, de jól tud esni, még akkor is, ha semmi "mögöttes" tartalma nincs. Nem azért mosolyognak, mert tetszel nekik. Csak úgy. Mert szépen tudnak mosolyogni akár, szóval kb. ennyire keress "okot" mögötte.
2019. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%

#7-es hozzászóló szívemből szólt.

Kérdező, rád mosolyog egy lány, s neked már azon jár az eszed, hogy hány gyereketek lesz. Nem vagy százas. Nem értem, hogy miért képzelnek egyesek többet egy női mosolyba.

2019. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as.

Én megmondom. Mert nagyon sok férfinak már az is csodának számít, ha egyáltalán egy nő rámosolyog. Mint pl. én, nem is emlékszem mikor mosolygott rám nő utoljára...(persze ebbe nem tartozik bele,amikor ügyfél vagy valahol, és nekik kedvesnek "kell" lenniük).

2019. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!