Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok milyen bánásmódr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok milyen bánásmódra számítanak mástól akik minden elfogadható ok nélkül ghostingolnak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet őszintének lenni és leírni ha valami nem lenne szimpi esetleg?


Ha egy Tinderes tali nem jó esetleg, akkor azt úgy érdemes manapság a srác tudtára adni, hogy látszólag eljátsszuk minden rendben volt, elmondjuk a végén hogy majd találkozunk, majd onnantól kezdve ghosting?


A sunyi és jellemtelen ghosting nem igényel annyi energiabefektetést, plusz az ilyen lányoknak semmilyen rossz érzése nem is lesz utána?


Egy srác aki tisztességesen bánik a lányokkal, tehát nem mindjárt gerincre akarja őket vágni, eszközként felhasználni, miközben 3 másikkal kavar, az miért nem érték pár szebb lánynak a mai világban egy társkeresőn?



Miért lehet egyes lányok szerint (a szép lányoknak is) sok jól beállított fotóval kitűnni Tinderen, miközben Dunát lehet rekeszteni azokból a lányokból?


Miért nem az egyedi fotókkal lehet kitűnni mint amilyen a zenélés, sportolás, kutyázás és pár teljesen szofisztikált kép, ami nem azt sugallja, hogy az a legfontosabb hogy utazgassanak, koktélozgassanak és hogy rakják alájuk a pénz? Amiből persze megint Dunát lehet rekeszteni.


Miért nem az egyediségre való törekvés, az egyéni, nem pénzzel megvásárolható emberi értékek központba állítása a cél manapság egy Tinderen? Miért egy kaptafára épül a profilok zöme, és adja azt az érzetet, mintha nagyjából ugyanazokat a személyiségeket takarná az összes?



2023. márc. 15. 19:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Megjöttek a feministák, nőjogi aktivisták. Ha nem tartozik egy lány egy normális tali után egy mondattal, ami nagyjából úgy hangzik: ,, boccs de nem ", helyette hazudik és azt mondja majd talizunk, akkor én szintén nem tartozom humánus bánásmóddal, sem szép beszéddel, sem őszinteséggel semelyik lánynak sem. Ez nagyon nem így működik :)


Értelmet nyer sok minden. Például hogy egyesek 5 mondat alapján komplett személyiségelemzésre képesek. Egy embert egyes lányok tinderen (meg itt is) pontosan meg tudnak ítélni pár mondatból. Belelátnak az ő életébe, fájdalmaiba, nehézségeibe, betegségeibe, nem online énjébe, na meg abba hogy milyen bánásmódot ad másoknak. Hagyjuk már :D

10/8 lány tisztességtelen módon bánt velem miközben én velük nem, senkivel sem. Nem tartozik semelyik nekem semmivel. Akkor kinek igen, aki csak dugni akar fűt, fát? vicc kategória :D

2023. márc. 16. 18:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha te csak akkor vagy rendes, ha veled is azok, akkor ez viselkedés (megjátszás), nem tulajdonság.


A kérdésed mutatja, hogy nem stimmel veled valami. Mások továbblépnek, elfogadják, hogy vannak ilyen emberek, akii nem fognak változni, ha te itt fröcsögsz.

2023. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

11

Nem látok bele az életedbe, fájdalmaidba, nehézségeidbe, csak leszarom ezeket.


Nem kötelességed jófejnek lenni a nőkkel, ahogy a nőknek sem kötelessége korrektnek lenni veled. Ezt kéne megérteni.


A fenyegető hangnemet viszont elég nehéz megindokolni. A csaj pattintott, mégis mit akarsz tenni???

2023. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én semmit nem szándékozom tenni. Nem vezérel engem semmilyen rossz szándék. Csupán a pszichológiája érdekelt volna ennek a jelenségnek. Én ok nélkül nem szoktam ignorálni senkit, így érdekelt a dolog. Hátha rávilágít valaki arra, mitől jobb az ő lelkiismeretüknek, nem humánus módon kizárni valakit. Szerintem ezek az okafogyott interakciók züllesztik a társadalmat. Nem látom benne a megoldást. Nem illik bele egyik etika vagy vallásfilozófiai könyvbe.


Tudom minden esetben a férfit kell boncasztalra tenni. Hiszen semmi mást nem hallunk a hírekben, csak azt hogy x éves férfi így meg úgy. Biztosan a férfiakkal van a gond hiszen a nőkkel nem is lehet, olyan cikkek aligha kerülnek rivaldafénybe.


Én nem voltam fenyegető, tisztességtudó viszont igen. Ez az amit egyesek teljesen indokolatlanul száműztek,idegenekkek való kommunikációjukból. Személyeskedéshez van energia és lélekjelenlét. Hiszen egyértelmű, ha egy nő ignorál egy férfit, akkor a férfiben kell legyen a hiba.


Én csak annyit kérdeztem, milyen bánásmódra számítanak ezek a nők. Így konkrét előzmény ismeretének hiányában.


Nem pszichoanalízist kértem, azért fizetek szakembernek ha kell:)


Persze hogy frusztrálttá tud válni valaki társkeresés kapcsán, aki tisztességesen bánik a nőkkel egy társkeresőn. Úgy gondolom, ha el is utasítanak de őszintén és ttisztességesen teszik, az nem frusztráló.


Nem kötelességem jófejnek lenni a nővel, oké. Ha egy suttyó vagyok a nőkkel akkor jogosan kapom a köpködést. Viszont így alaptalan, hiszen senki nem tud semmiféle előzményt. Annyit lehet látni, hogy engem frusztrál mikor más nők indokolatlanul szemét módon bánnak velem. Szerintem ez normális jelenség:)

2023. márc. 17. 22:00
 15/15 anonim ***** válasza:

A fiúk is ilyenek. Én meg csinos, szép arcú, két diplomás lány vagyok izgalmas szakmával, hobbikkal, céltudatos személyiséggel, aztán mégis belebotlottam pár f.szfejbe, aki jól tönkretett. A legutóbbi ilyenre hónapokig vártam, mert annyi nem volt benne, hogy megmondja, hogy hagyjuk ezt örökre, inkább neha-neha feltűnt, hogy ne tiltsam le végleg. A csinos nőket ugyanúgy átverik néha, ráadásul még extrém butának sem kell lenni hozzá. Én egyenes vagyok, mert az a felfogasom, hogy egy életem van, nem fogom sunnyogassal eltölteni.

Talán úgy tudod ezt kivédeni, hogy elég határozott és magabiztos vagy, így látják rajtad, hogy nem lehet atb.szni.

2023. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!