Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért Ghostingolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Ghostingolnak a nők társkeresőn?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják megmondani, hogy nem engem keresnek? Irogattunk napokig. Egyszer videóhívásban beszéltünk. Utána letiltott.

ma 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem jöttél be neki. Esetleg kiderült, h mamahotelben laksz, nettó 500 alatt keresel, nincs kocsid stb...
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Biztos hívta más is, aki jobban tetszett neki
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltott akkor nem ghostolt kérdező.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Talált mást. Nem olyan bonyolult.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Megírhatná, hogy nem téged kereslek. További jókat! De ehhez már nincs bátorsága. Ilyenkor írnék neki üzenetet a másik Face profilomról..De nem engedi a Face. Pedig valahogy ki lehet játszani.
ma 10:56
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Felejtsd el. Én sem írom meg mindenkinek, akivel matcheltem, hogy nem jön be. Ha jön jobb csaj, akkor azzal beszélek, a többit meg hagyom. A ghostból is lehet, kéne venni a lapot.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Aha. Saját tapasztalataim szerint ezt a férfiak 20%-a fogadja jól. Pont múlt héten volt ilyen, ahol egy csávótól egy nap beszélgetés után elköszöntem, hogy nem őt keresem, kicsapta a hisztit. Ez annyira felbaszott, hogy a randi appról mindenkitől elköszöntem kedvesen, hogy le törlöm az appot sok szerencsét, én kiégtem ebben picit. Minddel maximum 4 mondatot váltottam mert friss matchek voltak, egy ember volt aki értelmesen elköszönt, a többi mindennek elhordott, hogy én húzom az agyukat remélik jól szórakoztam rajtuk (Egy hello, szia, hogy telt a napod beszélgetéssel húztam az agyuk?)

És ezért ghostingolunk. Nincs energiánk egy idegen ember hisztijét hallgatni, mert nem képesek elviselni azt, hogy köszönjük nem.

ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5, tudja, hogy te az a fajta vagy, akinek kell az utolsó szó. Olyan jól ki lehet szűrni az agresszív fajtátad.
ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Én is töröltem magam, mert ez a ragadáncs stílus nem jön be. Nem is vagyunk még együtt, sőt nem is találkozunk és már úgy hisztiznek sokan, mintha el kéne számolni, mikor, miért nem írok azonnal.
ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Felejtsd el. Én sem írom meg mindenkinek, akivel matcheltem, hogy nem jön be. Ha jön jobb csaj, akkor azzal beszélek, a többit meg hagyom. A ghostból is lehet, kéne venni a lapot."


Én erre nem lennék büszke. Attól még hogy te nem írod meg, nem jelenti azt, hogy ez a normális, sőt. Ez egy nagyon gyáva és gáz megoldás. Élőben is szó nélkül elrohansz ha meglátod az illetőt, vagy ott azért annyit legalább odaböfögsz neki, hogy bocsi, de nem téged kereslek? Ha élőben megy, akkor írásban is igazán mehetne.


Kérdező, ne foglalkozz ezekkel a nulla érzelmi intelligenciájú válaszolókkal. Sajnos efelé halad a világ és azt hiszik, emiatt ez a normális, pedig nem. Azért ghostingolnak, mert ilyen világban nőnek fel, érzelmi intelligenciájuk a nullához konvergál.

ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!