Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen minek írnak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen minek írnak rám annyival, hogy “szia”, ha utána nem is válaszolnak?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam, rámírt azóta úgy 30 pasi és annak vagy a fele ezt csinálja. Ennek mi értelme van? Minek ír, ha nem képes beszélgetni, azt várják, hogy én szórakoztassam őket?

ma 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Lehet ezektől inkább instant szétválok. Aki már a “köszönőlevélbe” se fektet energiát, az később mibe fog?🤣"

Lehet rötyögni kérdező, de ha te sem írtál semmit azon kívül, hogy itt reklamálsz, akkor még mindig egy "szia"-val több energiát fektettek a dologba, mint te. Nekik se kötelességük téged szórakoztatni, sem azt, hogy kigondolatolvassák éppen alkalmas-e neked csevegni. Elintézte nektek a sok krípizés, mit képzelezés meg a varánusz arc, hogy egy kicsit aktívabban legyetek kénytelenek részt venni egy ismerkedésben, amiben még senkit nem kötelez semmi.

ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hát én nem írok rád az fix
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En ugy szoktam hogy akik rámirnak hogy szia visszaírok hogy szia:)

Es általában nem irnak vissza. Ennyiben benne volt minden, az ismerkedés járás veszekedések es már szakitottunk is🤣


Életem legrovidebb kapcsolatai🤣

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!