Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért adják meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért adják meg az instagram-elérhetőségüket a leírásukban tinderen, ha aztán soha nem válaszolnak az ott elküldött üzenetre?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
mondjuk úgy, hogy nem neked tették ki
2021. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Milyen üzenetekre gondolsz?


Mert pl. nekem van egy rajzzal foglalkozó oldalam, aminek megadom az elérhetőségét felkéréshez, de egy "szia cica" üzit figyelmen kívül hagyok.

2021. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert van 1000 ismerősük, 1000ren írkálnak neki és van 1000 pasi aki rájuk nyomul. Ezért lógnak egész nap fent meg tiktokoznak, nem úgy működnek mint egy férfi, hogy felrakják a tindert, oké, most nézem ki jelöl, ki nem, akire ráírok visszaírt e, mit írt vissza, hol vegyem fel a másikat. Szétvannak mint az állat, van 1000 dolog amitől pozitív visszajelzést kapnak, azokat kergetik, nem egy random fiút aki érdeklődik hogy hogy vannak, amikor tiktokon valamit kommenteltek a videójuk alá.
2021. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy követőket gyűjtsenek az instájukhoz. Ha tinderen nem válaszol, nem húz jobbra akkor az instán sem fog.
2021. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz rá magadtól? Reklámozzák az instájukat, hogy több követőjük legyen. Nem ismerkendi akarnak.
2021. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1: Ha nem nekem teszi ki, akkor minek teszi ki? Fix, hogy egy csomó random pasi bejelöli.


#2: És milyen célból adod meg?


#4: Na, erre gyanakszom én is, csak azt nem értem, hogy mi a francra jó a sok követő. Pénzt kap érte? Nem. Ismeri őket? Nem. Akkor meg?

2021. jún. 22. 14:26
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Neked nem válaszol, de nekem szoktak.
2021. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 Ott van, hogy felkéréshez. Tehát ha valaki fel szeretne kérni, hogy rajzoljak neki valamit.
2021. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#5: De mire jó nekik a több követő? Az insta nem youtube, nem fizet nekik bevételt, vagy igen? (Tényleg nem tudom, nem érdekelt soha az insta, nem értek hozzá). Mert nekem ez olyan, hogy akkor ennyi erővel a facebookjukat is kirakhatnák, és akkor lehetne 6000 ismerősük. De minek?
2021. jún. 22. 14:34
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek szimplán cél a sok követő, ettől érzik maguknak fontosnak (vagy épp híresnek)


Mint amikor minél több pontot akarsz szerezni egy videojátékban.


Plusz több követő = több kedvelés a képeire, ami növeli az önbizalmát.

2021. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!