Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen minek írnak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen minek írnak rám annyival, hogy “szia”, ha utána nem is válaszolnak?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam, rámírt azóta úgy 30 pasi és annak vagy a fele ezt csinálja. Ennek mi értelme van? Minek ír, ha nem képes beszélgetni, azt várják, hogy én szórakoztassam őket?

ma 14:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
vagy valami kamu
ma 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha elolvasol pár kérdést itt fordított szitura, akkor azt találod majd, hogy ez a normális hozzáállás. Mert ugye abból látszik, hogy az embernek van élete, hogy rendeltetésével ellentétbe, levelezésre használ egy chatplatformot. Mondjuk én személy szerint nem ezt veszem le belőle, de kinek mi....
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet ezektől inkább instant szétválok. Aki már a “köszönőlevélbe” se fektet energiát, az később mibe fog?🤣
ma 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:

vagy túl jól nézel ki, és azt hiszik, hogy bot vagy, vagy valami kamus

vagy pedig túl átlagosan, és nem szeretnének 29 órán keresztül chatelni veled azért, hogy két hét múlva megjelenj a nyugati forgóóra alatt, pufikabátban, lenőtt hajjal, és be kelljen veled ülniük egy zaccos kávéra a "kék lagúna gyöngyteknős" presszóba

ma 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, inkább az előbbi. Nem véletlenül írnak rám annyian.
ma 15:43
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


pro tipp

próbáld meg nem a fél tindert bejelölni, és akkor nem kapod az arcodba mindezt.

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azokat húzom jobbra, akiket helyesnek találok.
ma 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Érthetetlen hogy a 4-esek mi baja a pufikabáttal. Az egy olyan találmány, ami kívül szélálló és vízlepergető anyagból készül, belül könnyű habos anyag van a hőszigetelés miatt, belül pedig egy vékony bélés, így könnyed, nem kell súlyt cipelni és az hgy hogy néz ki az meg a szabásától függ. Hideg szeles esős időben is ideális, de ha kisüt a nap és leveszed, akkor se kell 80 kiló bőrt vagy tömör szövetet cipelned csak hogy kinézzen valahogy az egyébként satnya tested, a pufikabát alatt pedig number one női alakok rejtőzhetnek.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


kicsit mintha elvinnéd a topikot, a "minden, amit tudni akartál a pufikabátról, de soha nem merted megkérdezni" irányába, de engem nem zavar mondjuk


viszont az kimondható, hogy pufikabát, és pufikabát között is van különbség, és sajnos, a pesten látható pufikabátok többsége inkább kölcsönöz a nőknek egyfajta műbőrös-virsli vájbot, mintsem olyasmit, ahol number one női testalkatokban akarna reménykedni az ember

ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De akkor sem kellene emiatt a pufikabátra fogni hogy nem tetszik a nő, akkor mondd azt hogy rossz a kabátja, de nem a pufi miatt.

Kérdésre: fogalmam sincs, én csak a pufikabát miatt jöttem.

Talán csak csalódott pasik akik nem reménykednek semmiben de azért szórakozásból próbálják a nők egóját lehúzni, ami szerintük túl magas.

ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!