Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszolnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a nők Tinderen a Szuperlájkos üzeneteimre?

Figyelt kérdés

Oké, hogy nem matcheltünk és nyilván nem is érdeklem őket de más társkeresőkön is szoktam üzenni nekik ugyanígy és a többi helyen az esetek legalább felében reagálnak valamit. Azért így a 15. üzenetnél már furcsálom, hogy egy sem volt képes még annyit sem visszaírni, hogy "bocsi de nem érdekelsz".

Szerintetek ez valami extrém pech vagy tényleg nem működik normálisan ez a funkció?



febr. 9. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem matcheltek, ugyan miért válaszoljanak? Az, hogy nem mutatja hogy match, bőven azt jelenti, hogy nem érdekled őket.
febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem tartozok senkinek semmivel, akkor sem ha “szuperlikeolt”
febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Te fizetsz kulon, es azt hitted, hogy a noket is lefizetted, hogy izlesuk ellenere pattogjanak neked?
febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többségük még match után sem válaszol...
febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
na én ezért nem fizettem ezért
febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

#5-nek:

Pontosan, ha nem jössz be valakinek, akkor óriás plakátokon is üzenhetsz neki, hogy ő viszont bejön neked, akkor sem lesz semmi...

Amúgy én még az ingyenes superlájkokat sem használom, mert szerintem csak azt üzeni, hogy az illető már nagyon kétségbe van esve. A nők is úgy vannak vele, hogy egy jó férfi válogathat a nők közül, akinek pedig teperni kell, az egy vesztes szerencsétlen...


Btw, ha már felesleges, fizetős feature-ök:

egyszer előfizettem, hogy lássam, kik kedveltek. Hát az életről lehozott: dagadtak, lecsúszott prolik, gyerekesek, bányarémek és ezek kombinációi. Komolyan úgy éreztem utána, hogy ha ez a "szintem", akkor inkább felkötöm magam...

febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

6. Nyugi ők mindenkit lájkolnak gondolkodás nélkül.


Kérdező, rég voltam már Tinderen, de ha nekem a szuperlájkos gyerek nem tetszett, akkor nem húztam jobbra, így írni sem tudott nekem. Ha jobbra húztam, akkor meg válaszoltam. De nem kötelessége senkinek sem visszaírni. Te se írnál mindenkinek vissza, ha napi 100 üzenet jönne és abból 95 jól is nézne ki.

febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!