Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen hogy működik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen hogy működik a szuperlájk?

Figyelt kérdés
Elő vagyok fizetve a legdrágább csomagra Tinderen pasiként. Ha küldök egy csajnak szuperlájkot, akkor kap róla értesítést? Akkor is, ha nincs előfizetése? Vagy csak arra jó ez, hogyha már párba álltunk, akkor ott lesz, hogy szuperlájkot is küldtem már neki?

2023. okt. 5. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem nézel ki jól, sose tudod meg :DDDD
2023. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látja, mert párba álltok úgy is, hogy ő nem szívecskéz be. Viszont annyira könnyű véletlenül szuperlájkot nyomni, hogy már senki nem veszi komolyan, mert utána szinte mindig jön a szabadkozás, hogy bocs, véletlen volt...
2023. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a pénzt küldenéd a csajnak...
2023. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem az volt az elképzelésem róla, hogy mivel lehet hozzá üzenetet is írni, hogy ez az üzenet kimegy akkor a lányhoz, aki kap értesítést is róla, és el tudja olvasni, majd, ha tetszem neki, akkor párba áll velem, válaszol, és csetelhetünk. Ez így egy értelmes funkció lenne.


Ha jól látom ehelyett az van, hogy ő nem tud semmit a szuperlájkról, még annyi se történik, hogy engem előre sorol az algoritmus nála, és hamar megmutat neki. Hanem, ha véletlenül megmutatna neki az algoritmus, és ő matchel velem, akkor ezután, ha ő párjai közül velem akar csetelni, akkor ott kapja meg a szuperlájkhoz kapcsolódó üzenetet. Ez utóbbi egy rossz funkció, csak lehúzás.


Melyik áll közelebb a valósághoz?

2023. okt. 6. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkapja, nem kell hozzá matchelni, hidd el. De attól még nem biztos, hogy el is fogadja. Illetve tényleg fontos, hogy üzenet is legyen, mert különben azt hiszi, hogy véletlen volt.

Volt szuperlájkom, küldtem is, az esetek 90%-ában véletlenül nyomtam és nyomott a másik.

Aki viszont tényleg szuperlájkolt, azt ugyanúgy tudtam törölni, ha nekem nem jött be - márpedig sose jött be.

2023. okt. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!