Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem válaszolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak a férfiak tinderen?

Figyelt kérdés

Matchelünk, ráírok de semmi válasz. Általában én írok rá a pasikra, mert ők nem szoktak. De még szétválni sem válnak szét. Ennek így mi értelme?

20/L



2022. máj. 27. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, sajnálom.
2022. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Kamu kérdés alert egy itteni kisfiútól...
2022. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Talán nem teszel árajánlatot. Ki szeret feleslegesen kattogni?
2022. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Valszeg nem jössz be nekik. Férfiként nincs nagyon értelme nézegetni a nőket, mert a match esélye a legtöbb férfinél bőven 5% alatti. Ebből pedig az következik, hogy egyszerűbb csak jobbra húzni mindenkit, és majd ha lesz match, akkor közülük választanak. Téged nem választott senki.

Mivel a tinder lehetőségei és a férfiak vonzalma is a külsőségeken alapul, ezért rögtön következik, hogy pocsék képeid vannak.

Tehát a lényeg az, hogy rakj ki magadról jobb-minőségibb képeket!

Van kismillió oldal, ami javaslatot ad erre, illetve mindig a külső vélemény lesz a döntő. Elsősorban ismerősök, aztán ott van akár az anonim photofeeler is.


Kiválasztásban, véleményezésben szívesen segítek akár én is. Ez esetben írj üzenetet.

2022. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem elég szép az arcod.


Azért matchelsz velük, mert mindenkit jobbra húznak és utána válogatnak.

2022. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem jó pasikat húzok jobbra, nem tartom magamat csinosnak. Bőven átlagos vagyok.

Csak nem értem, hogy akkor miért nem töröl vagy miért nem ír… Semmi értelme így az egész appnak.

Ráírok és még válaszra sem méltatnak, miközben mindenki azért sír, hogy a nők nem kezdeményeznek…

2022. máj. 27. 16:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt tapasztalom férfiként nőkkel kapcsolatban. Én sem értem.
2022. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

#7


Nők esetén ez normális, nemzetközi tapasztalat is ez, árazzák magukat, ego boost vagy épp túl sok jobban kinéző van neki a sorban. Nyilván senki se tud egyszerre 5-10 emberrel beszélgetni órákat, vagy max. akkor, ha ez az élete. De még akkor se :).


Férfiak esetén ez nagyon szokatlan nekem, gyanús ez a kérdés őszintén szólva.

2022. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Tinderes ribinél én sem kezdeményeznék!
2022. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet inaktívak.

De nekem ugyan ez a problémám a lányokkal.


Meg sem nézik én meg itt sírok magányosan :c

valaki adjon már egy ölelést

2022. jún. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!