Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az Tinderen hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az Tinderen hogy a csajok mikor randira kerül sor nem válaszolnak? Vagy ezt csak unaloműzésre használják a csajok?

Figyelt kérdés
Én használnám szarul? Ha sokáig beszélgetek a csajjal napokig, egy idő után nem válaszolnak. Ha rövidre akarom zárni és rövidebb beszélgetés után hozom fel a randit bárhogy is ment a beszélgetés mindig eltűnnek. De a legérdekesebb hogy mindig arról panaszkodnak hogy a csávók csak rájuk írnak és kb egyből szexre hívják őket. Vagy egy szián kívül nem írnak semmit, esetleg bunkók. Én normálisan közelítem meg a dolgokat, és tényleg csak megszeretném ismerni a másik embert, és miután úgy érzem megvan az összhang elhívom őket, de mikor időpontot egyeztetnék nem írnak vissza. Ha telefonon hívom őket, akkor meg érdekes mód nem érnek rá. Ha sikerül egyeztetni akkor aznap vagy előtte való nap lemondják. Ha meg mégeygszer megkérdezem hogy találkozó, akkor meg eltűnnek, de előtte mondják hogy persze találkozni akarnak, meg milyen jó lenne megismerni stb. Fél év alatt 200 találatból, kb 100 emberre írtam rá, és ebből kb 70 válaszolt, amiből eddig 2 randi jött össze. Miért panaszkodnak a nők, hogy mindenki szexet akar ott, és bunkó, mikor meg jön egy normális srác, aki tényleg megismerné őket, akkor meg eltűnnek?

2015. nov. 18. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem nagyon jössz be nekik.
2015. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Tindert unaloműzésre használtam egy ideig, aztán meguntam. De kb senkinek sem írtam vissza. :D
2015. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is csak unalomuzesre:D ha megtelik a telomon a memoria akkor letorlom a tindert :D aztan ha nagyon unatkozok akkor megint letoltom:D
2015. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!