Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha pl tinderen a lányok bejelölnek fiukat, akkor egy szép fiukhoz eleve úgy állnak, hogy randi és vagy dugás, a csunyábbaknak meg csak meg van adva a lehetőség, hogy bizonyitsanak?

Figyelt kérdés

bejelölnek lányok.


tudom, hogy a lányok néha már eleve ugy állnak a fiuhoz, hogy "hú na végre valaki akivel megérné lefeküdnöm,mert annyira jó pasi"


engem visszajelölnek lányok, de tudom, hogy nekem még nagyon sokat kell jártatnom a számat, hogy akarjanak valamit, mert a külsömmel önmagában még nem érem el a küszöbszintet, ami felett már akarna szexelni a lány.


mert lássuk be erre megy ki a játék


2015. nov. 4. 15:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6-szor dugtam a tinderen való ismerkedés után. De ez amit vázolsz ez nem így van. Nekem is kellett jártatnom a pofikám, ha meg olyat keresel akinek nem kell szövegelned akkor prostit keress.
2015. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

hát te jól nézel ki úgy könnyű!


(én csak 2x dugtam, meg egy nőt elhajtottam, mikor feljött)

2015. nov. 4. 15:11
 3/28 anonim ***** válasza:
Attól mert jól nézek ki (vegyük úgy) akkor sincs könnyebb dolgom. Mert a legtöbb lány elvárja a kedvességet és a törődést aztán nyílik szét a láb. Akinek nem kell dumálni csak dugni akar és lány az elmegy bulizni...tinder nélkül is tud. Sőt pénzért is.
2015. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Miattatok töröltem a tindert.
2015. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

hát csak jó külső nélkül pl buliból soha a büdös életbe nem fogsz hazavinni senkit


jó külsővel meg minden ok


azért ugy nehéz elrontani


hidd el, hogy nekem sokkal kevesebb hibázást engednek meg a nők, vajmi keveset tesznek bele az interakcióba, mindent nekem kell megoldani, a szépfiukon meg képesek összeverekedni fullos nők is

2015. nov. 4. 15:18
 6/28 A kérdező kommentje:
meg érted bejelölnek engem olyan szép nők, akik a valóságban rám sem néznének...most mit feszüljek nekik, nincsenek csodák...általában a szép lányok a szép fiukkal kötnek ki, dugásnál meg főleg.
2015. nov. 4. 15:22
 7/28 anonim ***** válasza:

#5

Úgy gondolod, hogy aznap este hazavinni vagy úgy érted aznap este megszerezni a számát és később elvinni őt?

Mert ha az első, akkor igazad van, de nem értem miért lenne baj, te sem fekszel össze akármilyen nővel...

Ha a második, akkor nem igaz amit mondasz, nem vagyok egy szép gyerek, de még nekem is összejön...

2015. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ha összejön, akkor jól nézel ki


nekem is összejön amugy, de csak kb szökőévente

2015. nov. 4. 15:25
 9/28 anonim ***** válasza:

Egyébként hanyadik kérdésed ez ma?

Mit gondolsz hányan fognak abban a siránkozásban támogatni, hogy nem tudsz elég csajt megdugni mert nem születtél szépnek?

2015. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

bezzeg ha gazdasági érdek füzödne ahhoz, hogy az én hozzám hasonló emberekből több legyen akkor támogatnák a nyivákolást.


pont ugy mint a koca feministák esetében

2015. nov. 4. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!