Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha pl tinderen a lányok bejelölnek fiukat, akkor egy szép fiukhoz eleve úgy állnak, hogy randi és vagy dugás, a csunyábbaknak meg csak meg van adva a lehetőség, hogy bizonyitsanak?

Figyelt kérdés

bejelölnek lányok.


tudom, hogy a lányok néha már eleve ugy állnak a fiuhoz, hogy "hú na végre valaki akivel megérné lefeküdnöm,mert annyira jó pasi"


engem visszajelölnek lányok, de tudom, hogy nekem még nagyon sokat kell jártatnom a számat, hogy akarjanak valamit, mert a külsömmel önmagában még nem érem el a küszöbszintet, ami felett már akarna szexelni a lány.


mert lássuk be erre megy ki a játék


2015. nov. 4. 15:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Nem értem hogyan kevered ide a "koca feministákat", te alapvetően tényleg azért sírsz, mert nem vagy elég jóképű ahhoz, hogy sokat dugj.


Pedig hidd el, egy tartós kapcsolatban sokkal de sokkal többet tudnál szexelni (akár egy nap alatt többet mint más egy hónapban) mint egyéjszakásokból.


Nem beszélve arról, hogy óvszer nélkül (egy olyan kapcsolatban ahol megbíztok a másikban) sokkal jobb minden (a férfinak). És a betegségektől sem kell tartanod.


Az egyetlen hátulütő, hogy mindig ugyanazzal fekszel le, de elvileg szerelmes az ember, szóval ez nem is probléma.

2015. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

hááát én kapcsolatban is annyit szexelnék legjobb esetben is, mint a szép fiuk a háremükkel


ismi szépfiu pl naponta több csajjal is dugott nem egyszer


és persze nem tudtak egymásról a nők


ha már 2-3 napig nem kefélt, akkor már kezdett hőzöngeni, hogy neki ez jár

2015. nov. 4. 15:38
 13/28 A kérdező kommentje:

ja és még egyszer modnom, nekem ronda nő nem kell hosszutávon


sajnos csak ilyeneknek kellek, náluk ütöm meg a lécet...ha jól néznék ki, akkor szebb lányoknak kellenék, ennyire egyszerü, csodák nincsnek

2015. nov. 4. 15:39
 14/28 anonim ***** válasza:

... Sajnállak.

Az ismerőseid számait pedig oszd el 3-al. Úgy kapsz egy elég erős felső becslést.

2015. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
EMBER látom miket és hogyan irnak ÉS MILYEN lányok az ilyen fiuknak
2015. nov. 4. 15:46
 16/28 anonim ***** válasza:

Akkor nagyon jóképű lehet a ismerősöd :)


Eddig sikerült elérni bármit is a jelenlegi hozzáállásoddal?

2015. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

elmult 5 év:


volt 2 barátnőm


első 1 évig


második fél évig


akkor volt akivel összejárogattam néhány honapig


meg néhány alkalmi kapcsolat, ami nyilván arról szólt, hogy annyira ronda volt a nő, hogy egy alkalom után már a hányinger kerülgetett tőle


meg ugye több ezer nőnél bepróbálkozás, bulikban, társkeresőkön, itt ott, végignézni, ahogy a szépnek született fiuknak minden könnyü


mai napig sokszor fennmaradok késő estig és nyomom a társkeresőt, mert másképp a kutyának sem kellenék. NEM LENNÉNEK EREDMÉNYEIM, ha nem csinálnám, nem küszködnék.

2015. nov. 4. 15:55
 18/28 A kérdező kommentje:
ugy értem voltak akikkel összejártam
2015. nov. 4. 15:56
 19/28 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz a társkeresésre? (nem időt, hanem pénzt)


Bocs, ha sok kérdésnek tűnik, de érdekel.

2015. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy akkor jobban ment a szekér, amikor munkanélküli voltam


mert egyszerüen volt rá időm


az ilyen fizetős randik sosem mentek, bár nem okozna problémát anyagilag.


csak nekem visszatetsző, mert olyan, mintha megvenném a csaj idejét, hogy pl amig issza a turmixot vagy moziban vagyunk, addig ott kell legyen velem, mert másképp rosszarc

2015. nov. 4. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!