Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha pl tinderen a lányok bejelölnek fiukat, akkor egy szép fiukhoz eleve úgy állnak, hogy randi és vagy dugás, a csunyábbaknak meg csak meg van adva a lehetőség, hogy bizonyitsanak?

Figyelt kérdés

bejelölnek lányok.


tudom, hogy a lányok néha már eleve ugy állnak a fiuhoz, hogy "hú na végre valaki akivel megérné lefeküdnöm,mert annyira jó pasi"


engem visszajelölnek lányok, de tudom, hogy nekem még nagyon sokat kell jártatnom a számat, hogy akarjanak valamit, mert a külsömmel önmagában még nem érem el a küszöbszintet, ami felett már akarna szexelni a lány.


mert lássuk be erre megy ki a játék


2015. nov. 4. 15:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Menjünk el ketten csajozni, már ha van kedved.
2015. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Csak figyelmeztessetek előtte, nehogy oda menjek.

Azért tényleg kívánom, hogy találjatok valakit, akit szeretni tudtok, és aki mellett nem az lesz életetek legfontosabb kérdése, hogy mikor lesz meg a következő p---na.

2015. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Aki szep annak azert parkapcsolatra is sokkal tobb eselye van lassatok be
2015. nov. 4. 16:51
 24/28 anonim ***** válasza:

#22

Kíváncsi voltam a kérdező csupán siránkozni akar vagy tesz is valamit...

Mondjuk nem tudom mi bajod, mindig voltak olyanok, akiknek minél több lyuk volt a fontos. Másrészt most, hogy nincs párkapcsolatom, miért ne ismerkedhetnék szabadon? Egy szóval sem mondtam, hogy csak az érdekel, hogy a lehető legtöbb nőt húzzam a hancúrlécemre.

2015. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Egy olyan srácot hívtál el csajozni, akinek bevallottan a minél több, minél szebb (pi..na) kell.

Őszintén szólva nem tudom milyen a hozzáállásod, mert ezenkívül nincs több infóm rólad.

2015. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Még ha meg lenne adva a lehetőség, hogy bizonyítsanak... de ha nem tetszel egy lánynak külsőre, akkor már első pillanatban elkönyvel esélytelennek, még ha szóba is áll veled.
2015. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#25

De amint felajánlottam neki azonnal behúzta fülét farkát és már nem siránkozik...

2015. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye h igy random emberekkel elmenjek, hogy megalázzanak a végén
2015. nov. 5. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!