Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinderen feltöltök magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinderen feltöltök magamról egy új képet, akkor azok akik ki X-eltek újra láthatják a jobb képet rólam?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2015. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én húztam már balra lányt és valamiért idővel újra beajánlotta... Szóval lehet, hogy anélkül is.


Az én kérdésem inkább az, hogy hány lány van ezen? komolyan már vagy 1000 képet láttam, ne csináljuk már, hogy ennyi 18-22 éves nő regisztrál és keres aktívan társat (ráadásul a közelben, mert arra is szűkítettem)

nem lehet, hogy ennek a nagy része kamu adatbázisból megy?

2015. nov. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A Tinder egy kamu szar...
2015. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg nem, gyakorlatilag vannak bugok, nekem is volt, hogy akár háromszor is feldobta ugyanazt, hiába húztam balra.

Nem kamu, egy-két kamu profilt leszámítva, de azt egyre jobban szűri a rendszer. A huszonéves szinglikek kb. a 30-40%-a használja, szóval vannak rajta bőven, főleg, ha nagyvárosban/sűrűn lakott környéken használod.

2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a baj, hogy nem vagyok szimpatikus, mert azóta nem húztak jobbra (legalábbis azok, akiket én arra húztam, pedig sokat húztam jobbra és direkt nem a plázacicákat)


Na, kinek hogy megy!?

2015. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden a feltöltött képeid kérdése. Nem azért kap több like-ot egy modellfotó, mert ő szép, hiszen modellkedik, hanem mert a kép, ami ezt illusztrálja eléggé ott van a szeren.


És az új fotóktól nem leszel látható ismét azoknak, akik egyszer már X-eltek. Az, hogy néha feljönnek ugyanazok, akár egymás után, az egy bug.

2017. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!