Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne a társkeresési helyzet, ha betiltanák a simpelést?

Figyelt kérdés

Pl. facebookon vagy instán kikapcsolnák a kommentelési lehetőséget a nőcik posztjai alatt, így a sok nyalizó simp nem hányhatná oda a rengeteg "csodálatos" "szép vagy sexy" "isten nő!" kommentjét.

A csajoknak a sok hízelgés nélkül kevésbé szállna el az egója. Ha pedig nem szállna el az egójuk, akkor nem hinnék azt, hogy mindegyiküknek top pasi jár, csak mert van száz lájk meg ötven nyalizós komment a profilfotójukon, és egyből nyitottabbak lennek a normális pasikkal való ismerkedésre.



okt. 1. 19:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
80%
50# ezt magyarázd meg a kérdést kiíró haverodnak is
okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
77%

Ha a helyes, egészséges pasik nem írnának, vagy nem léteznének, az inceleknek akkor sem jutna pna.

Amikor nem volt ideális kapcsolatom, egyedül voltam és kivártam a normális embert.

De nem jöttem volna össze egy csúnya, életképtelen nőies buta emberrel.

Mi nem úgy vagyunk hogy akárki megfelel.

Ha undorodom akkor nincs se szex, se semmi.

És a mai világban ahol rengeteg műpéniszt, vibrátort árulnak a neten, nem rúghat labdába egy incel sem.

Sőt szerintem hamarabb lennék nővel is mint incellel, pedig nem vagyok meleg.

okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

"Én azt utálom a legjobban amikor a randin a nő azt mondja nekem, te olyan helyes pasi vagy, miért nincs barátnőd? És pontosan ezek a nők írják meg a randi után, hogy nem jössz be, nem akarnak többet találkozni."


De azért összehoznának a legjobb barátnőjükkel, aki 120 kiló és emésztési problémái vannak :D

okt. 6. 11:45
 54/60 anonim ***** válasza:
73%

Ha incel vagy és senkinek nem kellesz akkor mégis mit akarsz?

Szép csinos ápolt igényes fiatal nőt?

Elmeháborodott vagy.

okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
59%
Az a 120kg-os nő is, akinek emésztési problémája van - meg esetleg mellé egyéb betegsége - is lehet szép, csinos és ápolt. Volt olyan incel téma, ahol sérelmezték, hogy a szemüveges férfiak nem kelendőek. Nőknél miért lehet így szelektálni incelkék?
okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

"a 120kg-os nő is, akinek emésztési problémája van - meg esetleg mellé egyéb betegsége - is lehet szép, csinos és ápolt"


Van baj a toronyban... 😂 Ha egy szerencsétlen pasas írja ki a kérdést, hogy van egy kis túlsúly rajta, akkor azt elhordjátok mindenféle alsóbbrendű, ocsmány létformának, de a 120 kilós nő az persze lehet csinos 😂

okt. 6. 13:08
 57/60 anonim ***** válasza:
59%
Nem emlékszem rá, hogy valaha is fikáztam volna a kis túlsúlyt, mivel szeretem a maci alkatú férfiakat. Persze a kis túlsúly nem mindegy, hogy nektek definiálja a kóros elhízást, vagy tényleg kis túlsúly. De általánosíts, mert egy nőt ismersz, mindet ismered.
okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
26%

Egyetértek a kérdezővel. A 120 kilós férfit leszólják a nők, hogy milyen undorító. De a 120 kilós nő az lehet csinos 🤣


Tegnap láttam az áruházban két szép arcú duci csajt, testvérek lehettek. Csak egy baj volt velük, hogy a 180 cm magasságukhoz 100-120 kg súly tartozott.

okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
27%

41.

A nők nem szeretnek nyalizni. A nők inkább racionális, józan gondolkodásúak, nem úgy, mint a férfiak, akik egy pár csöcstől teljesen elvesztik a fejüket, a férfiak olyan szerelmes, rajongó típusok inkább. Ezért is kommentelnek.

okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
47%
59-es ezt a férfi rokonaim nevében kikérem! Attól, mert te és a környezetedben a férfiak ennyire egyszerű ösztönlények, nem minden férfi ilyen.
okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!