Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne a társkeresési helyzet, ha betiltanák a simpelést?

Figyelt kérdés

Pl. facebookon vagy instán kikapcsolnák a kommentelési lehetőséget a nőcik posztjai alatt, így a sok nyalizó simp nem hányhatná oda a rengeteg "csodálatos" "szép vagy sexy" "isten nő!" kommentjét.

A csajoknak a sok hízelgés nélkül kevésbé szállna el az egója. Ha pedig nem szállna el az egójuk, akkor nem hinnék azt, hogy mindegyiküknek top pasi jár, csak mert van száz lájk meg ötven nyalizós komment a profilfotójukon, és egyből nyitottabbak lennek a normális pasikkal való ismerkedésre.



okt. 1. 19:40
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
79%
Engem ez ugyan nem érint, mert sehol nem nem osztok meg semmit évek óta, csak profilképem van, az is visszafogott normális kép, de akkor se jönnék össze olyannal, aki nem fog meg, nem tetszik. Sajnálom, ha ez fáj valakinek, de rövid az élet ahhoz, hogy azért legyek valakivel, hogy neki jó legyen. Kezeteket a szívetekre egyedülálló férfiak. Ha lehet választani pl 3 normális természetű nő között, azt fogjátok választani, akire leginkább megmozdul a Matyi a gatyában, nem azt, amelyik szintén kedves rendes, de különösebben nem mozgat meg.
okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
87%
A nők 90%-a nincs fent sem az instán, sem az Fb-n idegenek által látható képe, szóval szerintem nem túl sokat számítana :D
okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
82%
32# ugyanezen mosolyogtam én is, hogy a csücsörítős lájkvadász csinicsaj kellene, nem az átlagos visszafogottabb nő, aki nem az instán éli az életét. Közben fikázva vannak a nők, hogy miért nem kell a kedves-rendes? Ugyanazért, kedves incelek, amiért nektek sem az kell nőben :)
okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Látom, nagy a felháborodás, be kell védeni a közösségi média ingyen egótuningoló lájkjait meg a simpjeiteket 😅
okt. 1. 23:03
 35/60 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tudnám megmondani, mikor kaptam utoljára lájkot(évekkel ezelőtt mikor még azt hittem, nem ciki posztolni hol voltam-mit ettem és társai), de akkor sem jövök össze olyannal, akihez nem vonzódom, ahogy sokan mások sem. Próbáld meg megemészteni:)
okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
78%
Inkább a fajtádat kéne bevédeni a nőktől de szerencsére te épp eleget teszel magadtól, hogy így is legyen. Ezért nem félünk, hogy belédfutunk. Hála az égnek. Imádom amikor incelek ilyen keserűek, az élet úgyis azt igazolja, hogy nem normálisak.
okt. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy nekem van összesen 6-8 képem a közösségi médiában, amúgy jó nőnek mondanak, de nem kapok nyál csorgató kommenteket, mégis kaptam valamire való pasit.

Na akkor ez hogy van?! 😅 Nem a kommentek nyomták fel az elvárásaim, voltak alapból is.

okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne, ha egyszer nem a nőket szidnátok az elvárások miatt, hanem megpróbálnátok tenni azért, hogy kelljetek nekik?

És igen, azok a nők akikre csorgatjátok a nyálatok, nem véletlen, de rohadt sokat fektetnek a külsejükbe. Próbáljátok meg csak negyede ennyit és hátha sikeretek lesz nektek is a másik nemnél. 🤷‍♀️

okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
60%
A pasiknál is simpelnek, egyrészt haverok, másrészt ismerős nők is nyaliznak nekik. Mondjuk az tény hogy ismeretlen nők annyira pasiknál nem szoktak nyalizni, ott is inkább pasik nyaliznak politika és hasonlók miatt. Hogy ismeretlenek agyon dicsérik az ellenkező nemből az inkább a nőknél van, bár ott is elfér mert ott még a szomszéd öregasszony is odaírja hogy csini vagy meg szexi vagy Mucuskám, dögös és hasonlókat. Nyilván ez így is marad mert amíg lehet élni pl tiktokból meg követőkből addig ez így még terjed.
okt. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
55%

30.


Mondjuk azért igazságos volna hozzátenni, hogy a fejlődés nemhogy nem ingyenes, hanem nagyon sokba kerül. Egyszerűbb kifogást találni, mint beismerni, hogy "nekem erre nem futja". Pedig általában ez az igazság. Vidéki fizetésből lehetetlen fejlődni + vidéken nincs is semmilyen fejlesztési lehetőség... Sokszor még alap dolgok se.


Be kell ismerni, hogy ez van és várni a halált. Egyszer úgyis eljön, 10-20 év múlva, mert vidéken sokáig nem lehet élni, mert nincs megfelelő egészségügyi ellátás (se). Többségünk halálát a romaportyák fogják okozni, amikor elérik a kritikus létszámot és onnantól megszűnik az minimális törvényes rend meg közbiztonság, ami most még azért kb. van.


Aki egyedül van, annak álmában elmetszik a torkát a pénzéért, vagy csak a kihívás kedvéért, úgysem lesz következménye. 2034 az év, ahonnan Magyarország drasztikusan elkezd majd romlani, erről több kutatás is szól.

okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!