Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobb lenne a társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne a társkeresési helyzet, ha betiltanák a simpelést?

Figyelt kérdés

Pl. facebookon vagy instán kikapcsolnák a kommentelési lehetőséget a nőcik posztjai alatt, így a sok nyalizó simp nem hányhatná oda a rengeteg "csodálatos" "szép vagy sexy" "isten nő!" kommentjét.

A csajoknak a sok hízelgés nélkül kevésbé szállna el az egója. Ha pedig nem szállna el az egójuk, akkor nem hinnék azt, hogy mindegyiküknek top pasi jár, csak mert van száz lájk meg ötven nyalizós komment a profilfotójukon, és egyből nyitottabbak lennek a normális pasikkal való ismerkedésre.



okt. 1. 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

"A pasiknál is simpelnek, egyrészt haverok, másrészt ismerős nők is nyaliznak nekik."


Aha... ez a komment jó példa, hogy férfinak ti csak a top 20% pasit tartjátok. Egy átlag férfi - és most megint csak nem az incelekről beszélünk - a büdös életben nem kap nyalizó hozzászólásokat a fotóira.

okt. 2. 09:42
 42/60 anonim ***** válasza:
90%
Én se kapok nyalizó kommenteket, pedig jól nézek ki, de privátra van állítva a közösségi oldalam. Nem is hiányoznak ezek a kommentek, de ezektől független is tudom az értékemet és nem leszek akárkire nyitott.
okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
85%
Fölösleges a kérdezővel vitázni, mert egy beszűkült látókörű senki. Felrakott egy kérdést, amire válaszoltunk, de ő csak bizonygatja az igazát. Csak akkor nincs értelme a kérdésnek ha úgyis mindig minden úgy jó neki ahogy ő látja. De imádom az ilyet. Nem kell gondolkozni miért van egyedül.
okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
81%

Megkérdezem újra.

Fektetsz annyit a külsődbe vagy bármibe magaddal kapcsolatban, mint ezek a nők?

Mert átlag pasikról beszélsz, de ezek a nők nem átlagok.

Átlag nő pont ugyanannyi nyáladzó kommentet kap, mint átlag pasi. Haverok, ismerősök oda írnak, ennyi.

okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
73%

#24 "Aki kiírta ezt a kérdést az önbizalom hiányos nő lehet"


Férfi írta ki a kérdést

okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem irkálja senki a képeim alá hogy szép vagyok, mert nem osztok meg olyan képeket.

De enélkül van rengeteg önbizalmam.

Tudom hogy csinos vagyok, okos, nagyon jó a humorom és ehhez nem kell egy pali dícsérete sem.

Azzal is tisztában vagyok hogy úgyis csak bni akarnak, vagy anyagilag kihasználni, vagy takarításra meg főzésre.

Van bennem valami ami belőlük hiányzik.

Ezért kell nekik nő.

okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
31%

Luxusrandi a semmire=meghívtad egy ócska kifőzdébe, fizette magának és még szét sem nyitotta a lábait neked.

Szegény férfi!!!!!

okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
42%

Már megint egy incike. A szalagavatós képek után én a profilomnál kénytelen voltam a jelölési lehetőséget csak ismerős ismerősére szűkíteni, hogy boldog-boldogtalan nem tudjon jelölni, illetve akkoriban még engedte, hogy a privát írásokkal is ezt tegyem. Azóta bárki rám írhat, hála a facebooknak.

Egyet értek azokkal, akik szerint ezeket nem szeretik a nők. A nyálas izébe csomagolt "d*gnálak" tartalmú üzenetekre a nők 99,99%-nak nincs szüksége.

okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
34%
Én azt utálom a legjobban amikor a randin a nő azt mondja nekem, te olyan helyes pasi vagy, miért nincs barátnőd? És pontosan ezek a nők írják meg a randi után, hogy nem jössz be, nem akarnak többet találkozni.
okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
34%

"A nyálas izébe csomagolt "d*gnálak" tartalmú üzenetekre a nőknek nincs szüksége"


Természetes, hogy a férfi dugni akar és írni fog a kiszemelt nőnek

okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!