Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok csalódás visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csalódás visszautasítás okozhat irreális elvárásokat férfiak esetében?

Figyelt kérdés
Sok visszautasítás volt már az életemben.. lehet ezért de ha. randizok egy lánnyal csak a rossz dolgokat látom benne (görbe a háta, rövid a haja, kicsi a melle stb.) és így offilom pedig haverok szerint jó csajok és volt aki akart volna többet. 40 éves vagyok pedig..
ma 07:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20 igy van komoly önismeret kell ehhez, érdemes saját magába fektetni mindenkinek, tisztitások, felismerések stb
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jobban is jártak ezek a nők hogy nem téged választottak. Csak azért lett volna nala esélyed > biztos hallottad már a mondást “vakok közt a félszemű a király” > azaz a nők sem néztek ki jól és így már te is jó lettél volna. Jobb kategóriájú nőknél meg nem rúgsz labdába.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
16# Nekem is van egy hasonló férfi ismerősöm. Dohányzik, rendszeresen masszívan piál, vasággyal együtt 70kg két foga van elől 😁. És ömlik a szájából a 💩 kritika. A lécet elérhetetlen magasságba rakta olyan nőket les, akik a lábukat sem törölnék bele.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
NEkem is magasan a léc de én is elég közel vagyok a Chad szinthez. Nyilván csak Stacy-k jöhetnek szóba. Manapság kezdtem lentebb adni.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nézd az ábrázolt férfi is megkapja a kívánt nőket, csak prosti formában.. és ebből indul ki, mert pénzért már bármit is...na jó érzelmeket nem kap, azt meg leissza. Melengeti őt a whisky.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!