Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt jól kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt jól kezelni, ha egy pasi visszautasít, de egyáltalán nem kedves módon?

Figyelt kérdés

Szombat este randim lett volna. Ez lett volna életem első randija. Ami elég furcsa, tudom, lévén, hogy hamarosan 20 leszek, de így alakult. A srác nagyon tetszett, randira hívott, én teljes meg is lepődtem, de nyilván nagyon örültem. Egy csomót készülődtem, hogy csinos legyek. Teljes káosz lett a lakás, mert fogalmam sem volt mit vegyek fel.🙈😅

Mindegy, szóval sok időt töltöttem ezzel. És tök izgatott voltam. Vártam őt a megbeszélt helyen, ott tébláboltam.😂 Már kb 15 perce “késett”, amikor csak annyit írt üzenetben, hogy “nem megyek, közbejött egy másik randi.” Őszintén picit rosszul esett, hogy annyit sem írt, hogy bocsi, vagy valami. Meg hogy egyszerre szervezett két randit, vagy nem tudom pontosan hogy volt.

A barátnőm azt mondta, hogy ha már úgyis csinos voltam, ő tuti elment volna mással randizni. Dehát nekem nem volt senki akit csak úgy meg tudnék kérni, vagy nem tudom.

Gondolom ilyenek sokakkal előfordulnak, de hogy lehet ezt jól kezelni? Annyira hülyének érzem magam, hogy így rápörögtem, gondolom “amatőr hiba”, vagy nem tudom.



aug. 21. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, hogy így alakult, de talán ez jó lecke arra is, hogy legközelebb ne értékeld ennyire alá magadat, hogy így ráfüggj pusztán attól, hogy elhív valaki randizni.
aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ilyenkor az önbecsülésem adna erőt, hogy lehet valaki ilyen bunkó, hogy utolsó utáni pillanatban lemondja más randi miatt a miénket. Egész biztosan kerülném a jövőben és semmit nem akarnék tőle. Aznap pedig felhívnám egyik barátom, hogy üljünk be egy sörre és beszélgessünk.
aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Abban amatőr hiba, hogy azt feltételezted, egy másik embernek is alap az, ami neked is.


Egyébként pedig helyesen gondolkodtál. Megbeszéltetek valamit, úgy készültél. Energiát és időt szántál rá. Ő pedig ezért bocsánatot sem kért, és csak úgy oda bökte ezt a dolgot.


Nem jól kezelte. Nem megbízható személy, nem lehet adni a szavára, és valami más is lehet a háttérben, hogy két randit szervez le.


A barátnődnek kéznél van csak úgy bármilyen pasi egy randira? Mert nekem férfiként életemben pár eset volt, hogy lett volna lány, akivel randira mentem volna, akivel el tudtam volna képzelni egy komolyabb dolgot. Ha meg valaki kéznél van randira, miért nem randizik vele most egyből? Miért kell egy másik randit lemondania a másik félnek ehhez?


Gondolom, mert nem veszi komolyan a barátnőd a párkapcsolatot és a randit, és inkább laza kapcsolatokban él.


És miért kéne randizni valakivel, attól hogy kiöltöztél? Ezt sem igazán értem.


Szóval, ne érezd magad hulyen, mert te is láthatod, hogy mindent jól kezeltél, de a másik fél nem.


Amit javaslok, férfiként, látva a nők hibáit: alaposan szűrj és kritikusan vizsgáld a férfit akivel randizni készülsz.


Sok nő végtelen sok red flaget ignorál, csak mert helyes, népszerű a srác vagy hasonlók. Pedig bőven előre látható, ha egy csávóval nem lesz semmi komoly csak csalódás. (Persze van, hogy nem látható, de tapasztalatom szerint, amikor segítettem régen a lány barátoknak ebben, mindig ignorálták ezeket, pedig tudható volt előre)

aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

De bunkó volt..

Kezelni meg?

Ne beszélj meg randit ismeretlen senkikkel.

Beszélgess azzal aki tetszik. Térképezd fel, és csak akk menj bele a randiba ha kicsit már ismered.

aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Visszaírtam volna, hogy uhh, totál el is felejtettem hogy találkoztunk volna, szerencse hogy nem mentél oda. :D
aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A barátnőm két éve van kapcsolatban, komolyban, de mikor ő randizgatott, akkor ő sok srácnak tetszett, és többel is randizott, mielőtt a barátjával találkozott.

Én csak adni akartam ennek egy esélyt, mert már nagyon nem élvezem az egyedüllétet, de a visszautasításon kívül sokat még nem tapasztaltam. Még egy rendes csókot sem, csak buliban kapott le egy idősebb pasi, aki utána azt akarta, hogy elégítsem ki a wcben (nem tettem meg). Pedig sokak szerint szép lány vagyok, társkeresőn is sokan írnak, de szinte mindenki csak beszélgetne, semmi komoly, csak szex, stb. Volt aki fehérneműs képet kért a randi előtt, mert jobb ha most kiderül, hogy mi a helyzet, és stb.

aug. 21. 08:52
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Én a bunkóságot bunkósággal szoktam kezelni, biztos elküldtem volna az anyjába, ha ilyet csinál.


Figyi, ha akarsz ismerkedni és nem zavar a korkülönbség, írj rám és én elviszlek egy szuper randira. :)


36/F

aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat nem tudsz tenni mint tovább lépni és megfeledkezni erről a baromról.

Arra viszont számíts, hogy ha a másik randi nem volt sikeres, vagy megvolt neki a másik lány, akkor elő fog venni téged a talonból. Véletlenül se adj neki újabb esélyt!

aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, hogy most derült ki milyen ember is valójában, mint amikor belekezdtetek volna. Te helyetted, most a másik a lányt fogja átcseszni!
aug. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De cuki vagy!

Biztos rossz erzes volt, de probald meg lezarni es ne hagyd, hogy rontson az onbecsuleseden. A csavo volt nagyon gaz.



33N

aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!