Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Rosszpasi"-ként hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rosszpasi"-ként hányadik visszautasítás után adtátok fel a társkeresést?

Figyelt kérdés
Egy idő után veszettül frusztráló lesz, ha valaki legjobb tudása szerint időt, energiát szán a témára, de ennek nincs vagy minimális a hozadéka. Átmeneti sikerek, rövid életű kapcsolatkezdemények után zsinórban jöttek az elutasítások. Pár éve feladtam, azóta sokkal kevésbé vagyok frusztrált, nem vergődök feleslegesen.

2023. szept. 6. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha elengedted, miért teszel fel kérdést erről random éjszaka? Már bocs, csak ez eléggé visszás..


Meg nyilván nem ártana tisztázni, hogy miből áll a "rossz pasi"ság. Ha voltak kapcsolatkezdemények, akkor nyilván nem a külső a legnagyobb probléma. De akkor min csúszott el?

2023. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barnabas333 ***** válasza:
26%
Úgy érted a rossz pasit, hogy csúnya vagy esetleg foglalt és titkosakat kerestél? Sok ismerősöm feladta a nőkkel való ismerkedést, de nem faggattam ki őket mennyi idő után. Nekem van csak már elhidegült de ezt már sokszor leírtam itt. És igen még mindig nyomaszt téged ahogy egyes is irja... Tudom magamból, hogy nehéz végleg feladni.
2023. szept. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Már az előtt feladtam, hogy túlzottan sokan visszautasítottak volna.

Esélytelen a dolog. Többnyire olyan nőknél próbélkoztam akikkel volt valamiféle kapcsolat korábbról, vagy úgy láttam, hogy esetleg akarhatnak tőlem valamit.

Egyszer volt egy barátnőm pár évig még fiatalabb koromban, meg egy "alkalmi" (konkrétan két alkalom volt) kapcsolatom egy nővel pár éve, illetve pár kavarás meg randi aztán ennyi.

Több, mint két éve nem voltam nővel, se csók, se szex, se egy randi, még csak nem is ismerkedtem, nem beszélgettem azóta egyel sem (nyilván rokonok, munkatársak, ismerősök kivétel, de most ismerkedés céljából való beszélgetésre gondolok).

Szóval mondhatom úgy, hogy nagyjából két éve végleg feladtam. Sajnos eszméletlen módon leromlott a külsőm és ezen nem is tudok nagyon változtatni, vagy csak iszonyatos pénzek árán és akkor sem garantált a siker. Ilyen fejjel pedig nem mernék próbálkozni és nálam sem próbálkozik senki, pedig rébben azért volt rá példa, hogy XY csaj kereste a társaságom. De amikor már az a nő is elküld a francba aki nálam kezdeményez, úgy gondolom, hogy tényleg nincs esélyem.

2023. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
A rengeteg idot es energiat peldaul abba is olhetted volna, hogy emberre valj. Akkor mar nem lenne tarskeresesi problemad sem.
2023. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem már nem tudom, több mint tíz éve nem foglalkoztat a párkeresés és nem szoktam rajta rágódni.
2023. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kb. 10-11 randi után, ez így pár hónapon belül. Ez 7-8 éve volt.


38f

2023. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6os, azért elég kemény, hogy ilyen gyorsan feladtad:S Az ember azt gondolná, hogy egy ilyen életreszóló dolog kapcsán ennél jóval több effortot képes beletolni az ember.

Mi az oka, hogy ilyen goyrsan feladtad?

2023. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

alig próbálkoztam 2-3 próbálkozás élőben 1 durva elutasítás konkrétan ki nevettek és vagy 100-200 próbálkozás 28 év alatt online mind el utasítás.

Szóval ennél komolyabban nem lehet feladni,nagy ritkán itt írok rá 1-2 emberre,és tervezek prostihoz menni.

2023. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

7-es. Mert azalatt a hét év alatt, amíg tartott az előző kapcsolatom, sajnos nem sokat segített az idő a "szépségemen" xd. Én meg csak hasonló kaliberű barátnőt tudnék elképzelni, mint az előzőek voltak, de az a hajó elment. Olyannal meg nem tudnék együtt lenni, akit nem találok vonzónak, ilyen lányokkal is mentem el randira, de kényelmetlenül éreztem magam mindegyiknél, mert éreztem, hogy "kategóriákkal" jobbak nálam mindenben is. Így az egyedüllétet választottam, ami mindenkinek jobb.


38f

2023. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!