Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya 3 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya 3 gyerekkel 3 különböző apától. A férfiak hány százalékánál jelent ez kizáró okot?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 15:36
A kérdező szavazást indított:
0-10%
11-20%
21-30%
31-40%
41-50%
51-60%
61-70%
71-80%
81-90%
91-100%
52 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Azok közül akikre fel tudnál nézni emberileg és még jól is néznek ki, valamint korban hozzád illő nem incel legénykék, olyan 95% lehet.


Gyakorlatilag ez legalább 3 kudarc, 3 "igazi", akik mégsem lettek az igazi férfiak oldaladon. Boccs, de ezek után én nem tudnálak komolyan venni.

2023. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hat a vasvari viviennek is igy van. Egy kolyok egy dusgazdag orosztol, egy kolyok egy gazdag magyartol es most megint egy harmadik szinten gazdag pasitol. Emellett szep, sovany, uzletasszony aki mindig fullosan akar kinezni. Neki barmikor lenne ujabb hapsija, szoval kulson es penzen mulik a dolog.
2023. márc. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Akivel érdemes lenne a nőnek hosszútávra tervezni, azoknál 100%. Selejt mindig lesz, akinek elég annyi, hogy van kit megdugni, meg van aki főz, mos, takarít rá.
2023. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Akkor kezdenék ilyen nővel, ha ez a 2 dolog együtt megvan benne:

- 30 alatti, bikinimodell.

- Az apját Mészáros Lőrincnek hívják, és egy Felcsút nevű helyen volt gázszerelő.

2023. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt ez már egyszer?
2023. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Fxsza lehet nálatok a karácsony. Amúgy van hobbid a gyerekszülésen kívül?
2023. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

3 gyerek 3 apától....a legtöbb embernek az jut az eszébe hogy gyerekkel akarod megfogni a pasit vagy hogy bárkinek szét teszed a lábad aztán ha besikerül hát ez van?

Nem túl bizalomgerjesztő ez a férfiak szemébe.

2023. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez már volt kérdés
2023. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm talált párt pont ilyen felállásban 39 évesen. Nem egy milliomos Adonis-t, de nagyon jólelkű, vicces, dolgos, mindenből kiveszi a részét, stb., átlagosan keres. (Közeli rokonom, jól ismerem) Össze is házasodtak, 10 éve vannak együtt, nagyon jól megvannak. Az azóta már felnőtt gyerekek apunak hívják, mindenki szeret mindenkit. Biztos kell egy jó adag szerencse, de nem lehetetlen.
2023. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Nekem 2 apától van ugyan a 3 gyerek és a legnagyobb ma-holnap felnőtt, teljesen önálló már, diákmunkázik, stb., de csodállom azt, akinek 3 gyerek mellett és csalódások után van energiája ezzel foglalkozni(nem rosszból írom, de tényleg). Jól elvagyunk, szakmailag a csúcson vagyok, nincsenek anyagi gondok, van időm magamra. A második férjemmel azért váltunk el, mert idővel a negyedik gyerekem lett, alig csinált itthon valamit, de a feladatokat osztogatta, költötte a pénzem előszeretettel, mert házasságban nincs enyém-tied (persze csak ha az én pénzemről volt szó.) Nem mondom, voltak szép éveink, de nagyon elkényelmesedett mikor beindult a karrierem. Hát nekem ez többet nem kéne. Olyan nyugalom vesz körül hogy csak na. Senkinek nem vagyok a cselédje. A gyerekeket nyilván ellátom, de az más. Tényleg csodálom, akinek van kedve még ezekután férfiakkal foglalkozni.
2023. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!