Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya 3 gyerekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya 3 gyerekkel 3 különböző apától. A férfiak hány százalékánál jelent ez kizáró okot?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 15:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Most akkor 3 vagy 4 gyereked van utolsó?


Ráadásul én úgy értelmezem, a negyedik gyerek nem csinált semmit, csak a pénzt költötte.


Ha szakmailag a csúcson vagy is- kinek mi a csúcs - a hetedikes irodalom követelményeknél vakarná a fejét az általános iskolai kollégám.

2023. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A férjemtől azért váltam el, mert idővel olyan lett mintha a negyedik gyerekem lett volna. Főzés közben telóról pötyögve elhiszem, hogy se füle-se farka a hsz-emnek. Mondjuk nem is irodalom a szakterületem, hanem pénzügy.
2023. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz ugye? :D
2023. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Mindhez hozzá is ment. Mindegyikkel felcsináltatta magát 1 éven belül. Erre mit mondjak, ha nem azt, hogy "életművész"? Messziről elkerülném. Szerintem azt gondolja, hogy majd valamelyiket ezzel magához láncolja. Mondjuk aki harmadjára sem tanul...?
2023. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok, de nekem ez tök fura. Nincs olyan férfi, aki szánt szándékkal más gyerekét akarja nevelni, mert A, nem szereti a gyerekeket, sajátot se akar. Ők a nő 1.gyereke után kiestek, mint potenciális új férj. B, Akar gyereket, de sajátot! Mivel azonban a nőnek már van bevállalja úgy, hogy lesz közös is. Tehát, feltételezzük, hogy a nő, miután becsődőlt az 1. kapcsolata (mint másik többmillió embernek, azért ez nem egy bűncselekmény), valamiért tegyük fel, úgy dönt, hogy a következő 60 évét azért nem tölti párkapcsolat nélkül. Kivel fog összejönni? Az A csoport kiesett! (Nem, az a pasi, aki nem akar gyereket, az másét végképp nem akarja.) Vagy maradnak azok a meddő férfiak, aki tudnak is róla, hogy meddők, azonban, ha nem lennének azok, akarnának gyereket. De ez elenyésző százalék. Tehát összejönnek és vállalnak közös gyereket, mivel örökre egymással terveznek. Azonban mégse úgy alakul, elválnak. Na, most ez nagyon durván hangzik, de tegye fel a kezét, akinek nem volt még 2 komoly kapcsolata! Nem olyan óriási szám. Tehát egyedül marad már 2 gyerekkel, de még mindig van 50 éve, amit nem akar párkapcsolat nélkül leélni. A B csoport létszáma már jelentősen megcsappant, mert, sokan a saját gyerek reményében bevállalnak egyet, aki másé, de kettőt már jóval kevesebben. Na, de a nő kora okán belép egy újabb csapat potenciális új pár, akiknek már van 1-2 gyerekük, közöset nem akarnak. Amíg a nő választhat az említett B csoport és az újonnan megjelent, nevezzük C csoport tagjai közül, értelemszerűen a B-ből fog választani. Mert nem akar a férfi "javain" számára idegen gyerekekkel osztozkodni, nem akar a saját gyerekeinek mostoha testvéreket, már az is szerencse, ha az "új apukával" jól kijönnek, nem biztos, hogy +1-2 emberrel is sikerülne. Szóval, ha a nőn múlik onnan választ, ahol...közös gyereket akarnak. De nem kizárólag rajta múlik, hanem a férfin is. Ha elég jó nő ahhoz, hogy talál magának a preferált csoportból, akkor lesz 3.gyerek, 3.férj.

Ez alapján ő 3x komolyan gondolta. Ha férfi lennék sokkal inkább komolyan tudnék venni egy olyan nőt, akinek ugyan 3 kapcsolata volt, de mind a hármat egy életre tervezte, mint egy olyan nőt, akinek egy gyereke sincs, de már 80f@sz járt benne. Az első megbízhatóbbnak tűnik, mert bár valószínűleg ő se a legjobban menedzseli a kapcsolatait, de legalább megpróbálja és lehet vele pár jó évem. A 2.ugyanúgy alkalmatlan kapcsolatra, de abból max.1 jó éjszakám lesz és behúzhatja a 81.strigulát.

Tudom, van arany középút, de én azt látom, ha ezt a két végletet nézzük, a többség a gyerekest ítéli el, szerintem meg a másik sokkal cikibb.

2023. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
A szintén gyerekes elvált férfiaknál szerintem ez nem kizáró ok. Viszont gyerekteleneknél kb. 99,9%-ban igen.
2023. márc. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Nem a 3 gyerekkel van baj, jöttem volna össze olyannal akinek volt 3, hanem nyilván az itt a probléma, hogy mindnek más az apja
2023. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen esetben elég egy apàt is elviselni aki úgymond valamilyen formában de az életetek része lesz mindig.. nemhogy 3-at 😄
2023. márc. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#18: A háromból csak egy apa fizet gyerektartást, kettő elment világgá.
2023. márc. 15. 08:29
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyesen választ a hölgyike. Őstehetség...hátha talál egy negyediket, aki fel is neveli.....komolyan, csak azért nem röhögtem fel, mert mégiscsak kicsi gyerekekről van szó.
2023. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!