Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya 3 gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya 3 gyerekkel, 2 különböző apától. Elfogadnátok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez elfogadható.
Nem, ez elfogadhatatlan.
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha a halálos ágyán fekvő milliárdos, 90 éves, és én öröklök.
2022. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ismeretlen Effect ***** válasza:
72%
Van ennek a következő szintje, a 4 gyerek 3 apától és a többi.. Ha bejönnek az időzített bombàk, ezt ne mas, te döntsd el! De ha logikai uton nézzük nem ajànlatos persze ha te az a feladok mindent màsokért tipus vagy mindent bele. Ha működni is fog a köd a kémia meg a többi, akkor is itt te csak egy csatolt lancszem maradsz. Persze megléphetitek ti is a 4 gyerek 3 apa verziót... FIFTI FIFTI de egy mozaik csalàd sosem lesz valódi.
2022. dec. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Ha ennyire nem jó emberismerő, akkor valószínűleg onbecslese sincs, nem tud logikusan gondolkozni és érvek mellett dönteni, csak az érzelmei után megy. Egy felnőtt embertől pedig ez szerintem nem normális, bár én no vagyok.
2022. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ismerni kellene.
2022. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Esélytelen.

Maradékok között tudsz majd szemezgetni persze ettől függetlenül

2022. dec. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Szomszédnak, munkatársnak nyilván elfogadnám, de párkapcsolaton nem gondolkoznék vele. Persze senki sem tökéletes, de ilyen esetben azért átlagosnál jóval nagyobb kompromisszumot kéne kötni.
2022. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyedülálló apaként simán, ha tetszene és a személyiségünk is passzolna. Persze óvatos lennék és figyelném az intő jeleket, hiszen egy párkapcsolathoz két ember kell.
2022. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, mint látjuk, vannak olyan társadalmi körök, ahol ez belefér... Khmmm.


De szerintem az átlagembernek nem. Bár nézd meg Szinetár Dórát, a harmadik pasitól van a 3. gyereke, pedig ő nem kisebbségi, aztán mégis.

2022. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem mindegy, hogy mennyi idős, meg milyen kapcsolatai voltak. Egy 40+ nőnél, akinek volt két 5-10 év közötti kapcsolata/házassága, nem gáz szerintem. Az se mindegy, hogy miért értek véget. Ismerősöm 38 évesen lett özvegy, három gyerekkel. De inkább ő, mint aki megcsalta a pasiját, és az új pasihoz költözött a gyerekkel. Megint...

A teljes történet nélkül ezek csak számok.

2022. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előfordul. A nővérem így van. A párjának is van két gyerek két anyától. Született közös gyerek is. 15 éve együtt vannak, már csak a közös gyerek él velük, a többiek felnőttek. Nem vagyunk kisebbségek sem mi, sem a párja.

Durván hangzik egy ilyen felállás amíg nem tudjuk az előzményeket.

A nővéremnek meghalt fiatalon az első férje, a másodikkal nem sikerült a kapcsolat, a harmadikkal igen.

2022. dec. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!