Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 26 éves fiúról, aki soha nem próbált még csak közeledni sem a lányok felé, mert félt, hogy valaki visszautasítja?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok és mielőtt a humorheroldok megjelennek. Nem, nem vagyok meleg, mert ma már bármilyen kicsit is vonzó lánnyal szívesen összefeküdnék, de valahogy a gátlásaimat nem tudom levetkőzni és félek, hogy a lány a külsőm miatt megjegyzést tesz rám vagy az ágyban megszégyenít. Ezért világéletemben még a sima szemezéstől/flörttől is óvakodtam, pedig biztos lett volna legalább 1 lány, akivel a csókig eljuthattam volna (bár ezt csak feltételezem, mert volt már, aki felfigyelve nézett engem). Tehát így pörgött le a fiatalkorom és ma már annyira sem érdekel a párkapcsolat, mint régebben (libidóhiány és talán bizonyos fokú depresszió miatt), de inkább kíváncsi lennék rá, hogy ti mit gondoltok rólam és erről a sztoriról? Valamint van-e olyan precedens, aminek hatására maximálisan meg tudjátok érteni, hogy az illető ebben a helyzetben van?

2019. szept. 28. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Telibe lekakilom, hogy ilyen vagy.
2019. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

KOMOLYAN!


Bár több ilyen srác lenne!

Így több csaj marad nekem.

2019. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Én is 26 férfi vagyok és nem is csókolóztam még én mindig plátói szerelmes voltam de össze sose jött én speciel lehet azért mert apám miatt mindig keménynek kellett hogy mutatkozzak és azt hogy szeretwm a lányokat azt úgy védtem ahogy bírtam
2019. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Elég durva, hogy manapság egy 26éves "fiú".

Apámnak pedig 26évesen már 3 gyereke volt..

2019. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
26 évesen fiú??? Pffff
2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

A 21.századi világban azért eléggé szánalmas, hogy ilyen vagy.

Pszichológus, önfejlesztés, önismeret, bátorság.

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, a felelősség is a tiéd.

2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1: Gondoltam, hogy lesz legalább egy agytröszt, akinek semmi köze a kérdésemhez, de azért idehány valami semmitmondó szöveget.

Ha nem érdekel és nem tudsz érdemben rá válaszolni, akkor minek vagy itt???

2019. szept. 28. 15:46
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

#7 - ...és te miért nem tudsz felnőtt férfiként viselkedni?


Te miért vagy félős anyámasszonykatonája?


Miért idegeneket kérdezel meg a butaságoddal kapcsolatban?


Miért nem tudod elfogadni a válaszomat?


Te vagy a harmincezredik nyomi, aki gyik-en sír a saját nyomora miatt.

2019. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Életképtelen vagy! De lexarjuk


25/N

2019. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

1.Gyáva vagy.

2.Felmentést akarsz a felelősség alól.

3.Mivel nem akarod beismerni a saját hibáidat,idővel elkezdesz majd hülye elméleteket gyártani:a nők gonoszak/a feminizmus tehet mindenről/túl nagyok az elvárások/etc.További tippekért nézd meg a kategória többi nyomorultját.

Jobb esetben magad ellen fordulsz,és bemagyarázod magadnak,hogy genetikai selejt vagy(szarul nézel ki,stb.),ötletek a dologhoz ugyanitt.

A lényeg,hogy nem te vagy a hibás(DE IGEN),és úgysem tehetsz semmit(TEHETNÉL,CSAK NEM AKARSZ).

Nem bántásból írtam ezt az egészet,de már mindenki unja az állandó,önsajnáló nyafogást.Tegyél érte,vagy törődj bele,de ne panaszkodj!

2019. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!