Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként hogy lehet finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként hogy lehet finoman, nem nyomulósan közeledni egy fiú felé?

Figyelt kérdés
Tudja,hogy kedvelem,mint embert,hogy számíthatok rá. Sajnos ritkán találkozunk. Tippek?Kevés tapasztalatom van e téren.
2019. jún. 25. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem egyből lerí ha egy nő "nem csak úgy" közeledik feléd.

Valahogy megérezni, akármennyire tűnik is nyomulósnak a nyitás. Teljesen más a testbeszéde annak a nőnek, akinek te mint férfi bejössz, mint annak aki pl tényleg csak segítséget akar kérni, de férfiként nem vesz észre.

2019. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavar ha egy lány "nyomul".

Volt már így hosszú kapcsolatom, de olyan is hogy csak pár randi. Nem gáz. Nyugodtan hívd el randira, vagy hívasd el magad.

2019. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint érezheti,hogy nekem bejön? Mindig próbálok természetes lenni mellette,próbálom elnyomni magamban az érzéseimet,de egyre hevesebben törnek fel.
2019. jún. 25. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan hagyd feltörni őket. Csak szépen adagolva, nem kell sietni. :)
2019. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Most akkor közeledni akarsz vagy elnyomni a dolgot? Ezt el kellene dönteni. Utóbbiban nem tudok segíteni.


Előbbi esetben néha véletlenül meg kell érinteni a vállát, kárját. Sok mosoly. Nevetni kell a viccein, akkor is, ha rosszak. Búcsúzásnál pedig a kezed a vállára vagy a derekára, az arcra adott puszi, pedig legyen lassú, kimért, közelebb a szájhoz. Akár a szájatok két sarka össze is érhet. Ez azért jó, mert egyrészt jól érezheti a parfümöd illatát, másrészt ha meg akar csókolni, meg fog.


Mindig beválik, mindig.

2019. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, nekem imponál ha pulzál mellettem a nő, komolyan mondom, egyszerűen felizgat, ha érzem benne az érzelmeket, és a megmagyarázhatatlannak tűnő akaratot, tudod ez az egész nekem azt jelenti, hogy a nő szenvedélyes, az meg ugye fontos szempont.

Persze ez csak én vagyok, és nem vagyunk egyformák, nem tudom annak a férfinek mi jön be.

2019. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Közeledni szeretnék felé,de félek attól,hogy csak eltávolodna tőlem,ha nem lenne ez a dolog kölcsönös.

Mosoly mindig van,alapjáraton mosolyogni szoktam,ha valaki olyannal beszélek,akit kedvelek.:)

2019. jún. 25. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményez, akkor nem akar tőled semmit. Sajnos ez előfordul. De nem akarod ezt olvasni, gondolom. Annyit mondok csak, járj nyitott szemmel, hátha menet közben megismersz valaki mást, akivel nem kell hónapokon keresztül trükközni reményekdve, hanem aki megteszi feléd az első lépést, és aki elfeldteti veled azt, aki hiába tetszett, mégsem volt köztetek semmit. És az idő távlatából, ha szerencséd van, az fog kiderülni, jobb is, hogy abból nem lett semmi.
2019. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha egy ideje nem hív el valahova és még mindig bír téged, akkor jobb ha 4 szem közt elmondod neki az érzéseid...

Aztán majd kiderül hogy akar-e többet vagy sem.

2019. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nyitott vagyok másokkal is ismerkedni,hiszen éveket rá várni értelmetlen lenne. Volt egy csúnyán véget érő kapcsolatom közben,utána ő segített helyre állni. Emiatt talán mégjobban felszínre törtek az érzéseim.

2019. jún. 26. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!