Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy olyan nőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan nőhöz közeledni, aki nehéz eset?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársak vagyunk, már egy jó ideje jóban vagyunk, sokat dumálunk, de nagyon kiszámíthatatlan a viselkedése. Van, hogy írok neki és napokig nem válaszol, máskor meg ő jön oda hozzám. Volt hogy megnyílt nekem, aztán távolságtató volt, aztán megint kedves, aztán bunkó. Hozzá kell tenni, h én egy népszerű magabiztos férfi vagyok, akinek sok lány keresi a társaságát, ez a lány pedig elég visszafogott nagyobb társaságban, de ha ketten vagyunk akkor már sokkal beszédesebb. Veszi a flörtjeimet, jókat nevetünk,mélyen egymás szemébe nézünk. Mesélt nekem róla, h vannak lelki bajai, szorong,depresszív, gyakran felhozza a halál témát. Sokat szenved, én pedig segíteni szeretnék neki, csak nem tudom, hogy hogyan. Sok mindent próbáltam már, de nagyon nehéz. Én tényleg annyit szeretnék mindenekelőtt, hogy boldog legyen, ha velem velem, ha nélkülem,nélkülem.
2019. ápr. 6. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ne tedd. Kerüld el az ilyet. Akinek depresszív lelki gondjai vannak, az előbb-utóbb a te lelkedet tépi szét. Tapasztalat 7 év jóbarátság után egy ilyen nővel.
2019. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha mentális problémái vannak, az nem nehéz eset, hanem klinikai... Az ilyeneket ne akard megmenteni.
2019. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

De cuki vagy, hihetetlen hogy vannak ilyenek, de vannak. Egyetemista korában akinek nincs lelki baja, az gyanús,

úgyhogy azt döntsd el mennyire tetszik neked, és az ő életéhez próbálj hozzátenni, pl mik a lehetőségei, családjával kapcsolatban, anyagilag gondoljon a céljaira, olvass személyiségfejlesztés könyveket és ha találsz benne jó ötletet mondd el neki vagy add kölcsön neki, és ez neked is jól jöhet,vagy találjatok egy közös hobbit. Lehet hogy majd mások rosszat mondanak róla, ezt előre döntsd el hogy ilyenkor a csajnak fogsz hinni vagy másoknak, mert ha szorong, gondolom vannak emberek körülötte akikkel gondja van. Ha neki hiszel, akkor az maradjon is így, és akkor jobb kedvre deríted, ha összejöttök ha nem.

2019. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, h sokszor nem fogadja jól, ha segíteni próbálok neki ,és ellök magától.
2019. ápr. 6. 13:36
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne erőltsd, ha jót akarsz mindkettőtöknek.
2019. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát ne kifejezetten segíts neki, de ha tetszik, miért ne közeledhetnél. Ne segítségnek fogd fel, hanem hogy tetszik egy lány úgy ahogy van, és miatta érdekelnek azok amik őt is. Segíteni mindenki csak magán tud, de ha tetszik, attól még kimutathatod, minek titkolni. Lehet hogy másba szerelmes,de ha nem tudja meg hogy te is vagy mint lehetőség, akkor nem is tud miből választani.
2019. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

Majdnem ugyanilyen vagyok, csak nekem (tudtommal) nincsenek lelki problémáim.


Figyelj, ha valaki ímmel-ámmal áll hozzád, akkor ne akarj teperni. Én is beleestem ebbe fordított esetben meg tudom magamról, hogyan állok ahhoz, akivel így viselkedek és innen nézve k...ra nem akar tőled semmit, csak jópofizik, szórakozik meg arra jó vagy, hogy néha elüssétek az időt. Ha akar is valamit, az nem mostanában lesz. Ha érdekelnéd, nem szarna le napokig. Aki kicsit is piszkálja a fantáziám, annak azért szoktam rendszeresen válaszolni, mert kíváncsi vagyok, mit ír legközelebb és érdekes számomra.


Te szerintem nem vagy ebben a státuszban nála. És nem is vagy pszichológus.


Innentől fogva pedig nem a te segítségedre van szükség. Ne legyél önjelölt terapeuta, mert egyrészt lehet, hogy csak többet ártasz, másrészt meg mivel érzelmileg is bevonódsz, lehet, hogy téged is kifacsar az egész úgy, hogy észre sem veszed.


Hagyjátok már abba a vergődést minden nő után, aki látványosan szarik rátok. Attól, hogy valaki nem küld el titeket a p..ba és szóbaáll veletek kedvesen, még nem kell reménykedni.

2019. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sem érdekled. Ha így lenne, alig várná, hogy írjon, illetve flörtölne ezerrel.Ez felejtős kategória.
2019. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak ebben az egészben az is benne van, h sok más lánnyal is jól elvagyok és tartok tőle, h inkább ezért távolságtartó.
2019. ápr. 6. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is benne van ez is. Úgyhogy valahogy ki kellene derülnie ha neked igazán tetszik.
2019. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!