Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet közeledni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet közeledni egy munkamániás, állandóan elfoglalt nőhöz?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány akit szeretnék jobban megismerni. Túl vagyunk több randin is de hetente max. egyszer tudunk találkozni mert hát ő ritkán ér rá. Próbálok messengeren kommunikálni vele de nem könnyíti meg a helyzetem a párszavas válaszaival. Amikor együtt vagyunk úgy érzem, hogy én is tetszem neki. Én örvendek, hogy vannak céljai az életben de így nagyon elhanyagolva érzem magam.


Ő orvosnak tanul...rezidens és még mellette ott az egyetem. Elhiszem, hogy nem könnyű de azért jól esne ha több időt tudna rám szakítani.


2019. jan. 12. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Keress olyat, akivel hasonlóak a vágyaitok. Ő ilyen. Ne akard megváltoztatni.


Ennyi az egész. Továbbá ő nem munkamániás, hanem hivatása van. Nagy a különbség a kettő között.

2019. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj kitartó lenni vele.
2019. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Engedd inkább tanulni, így is kevès Mo.n a doki.
2019. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki van egy szakmája, amire hivatásként tekint, ezt vagy el tudod fogadni vagy sem. Ettől fügetlenül szerethet téged, de ezzel meg kell barátkozz, ha hosszú távon tervezel vele.
2019. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem érdemes.

Ha nincs ideje rád, akkor nem érdekled annyira, hogy szakítson rád időt.

2019. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, csak egy időtöltés vagy neki. Előbb-utóbb ő nyögi be, hogy nem érzi azt amit kéne, keress mást.
2019. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha meglenne részéről is a bizsergés, akkor találna alkalmat, hogy találkozzatok, beszéljetek.


Valószínűleg inkább csak úgy van vele, hogy szórakoztató társaság vagy, de nem igazán van rád pörögve, így lebegtet, de más a fontos neki. Hidd el, ha fülig beléd lenne, akkor a sok elfoglaltság mellett is másként viselkedne.

2019. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!