Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egy olyan nőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan nőhöz közeledni, aki nehéz eset?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársak vagyunk, már egy jó ideje jóban vagyunk, sokat dumálunk, de nagyon kiszámíthatatlan a viselkedése. Van, hogy írok neki és napokig nem válaszol, máskor meg ő jön oda hozzám. Volt hogy megnyílt nekem, aztán távolságtató volt, aztán megint kedves, aztán bunkó. Hozzá kell tenni, h én egy népszerű magabiztos férfi vagyok, akinek sok lány keresi a társaságát, ez a lány pedig elég visszafogott nagyobb társaságban, de ha ketten vagyunk akkor már sokkal beszédesebb. Veszi a flörtjeimet, jókat nevetünk,mélyen egymás szemébe nézünk. Mesélt nekem róla, h vannak lelki bajai, szorong,depresszív, gyakran felhozza a halál témát. Sokat szenved, én pedig segíteni szeretnék neki, csak nem tudom, hogy hogyan. Sok mindent próbáltam már, de nagyon nehéz. Én tényleg annyit szeretnék mindenekelőtt, hogy boldog legyen, ha velem velem, ha nélkülem,nélkülem.
2019. ápr. 6. 12:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
"..mivel érzelmileg is bevonódsz, lehet, hogy téged is kifacsar az egész úgy, hogy észre sem veszed." Valami ilyesmire gondoltam az első válaszban, mint a 7., ennek ellenére mindketten le lettünk pontozva. Én csak jótanácsként írtan, de ha te is fél évig álmatlanul akarsz hánykolódni, gyomorgörccsel kelni, ahogyan én is tettem, mert legközelebbi jóbarátod hirtelen kitöröl az életéből magyarázat nélkül te meg értetlenül bennemaradsz egy lezáratlan történetben, akkor hajrá, törődj a lánnyal. Én nem ajánlom a kínt ami a végén lesz.
2019. ápr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!