Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan jutottatok el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jutottatok el az adott (új) barátnővel a csókig, esetleg az ágyig? Milyen előzményei voltak? Hogyan tudnék egy kicsit közeledni jobban a kiszemeltemhez? 28/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel kedveljük egymást látszólag. Mindketten többet szeretnénk úgy vélem, amik már megtörténtek:


- sétáltunk háromszor, beszélgettünk

- kocsikáztunk háromszor, beszélgettünk

- kölcsönösen, 1-1 arányban keressük egymást

- edzettünk kétszer együtt

- érkezéskor, elváláskor puszi, puszi, talán ölelés

- szüleim nem tudnak még a lányról, de az ő szülei igen


Kicsit mintha zavarba lenne előttem, de talán egyre nyíltabb. Alapvetően egy komoly nőnek mondanám. Kicsit lassúnak érzem magam, illetve alakulhatnának gyorsabban és "eredményesebben" a dolgok.

A legnagyobb kérdés az, hogy hogyan tudnék egy kicsit "szintet lépni"? Én elvagyok így, mivel nem vagyok egy gyors természetű és nem sok tapasztalatom van még ezzel kapcsolatban. Attól viszont félek, hogy nehogy lassúnak találjon, türelmetlen legyen és barátzónába keveredjek szépen...


Néhány tanács esetleg? Hogyan tudnám jobban kimutatni az érzelmeimet, és jobban megélni a pillanatot? Nekem tényleg fontos lenne ez a lány, azt hiszem hogy az életemet vele tudnám leélni.


Köszönöm szépen előre is a segítséget!


2019. ápr. 1. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szimplán odalépet és megkérdezte hogy akkor most megcsókolsz ? és megtörtént ennyi.
2019. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit adj bele többet! Hívd el még valahová, lehetőleg esti programra, meginni valamit. Aztán megfogod a kezét, a derekát... és... megcsókolod.
2019. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, amikor kettesben vagytok és alkalom nyílik rá közeledj felé. Figyeld a reakcióit és ha nem utasít el, akkor léphetsz. Például öleld meg hosszasan és ha látod, hogy tetszik neki. Visszaölel, akkor következő alkalommal csókold meg. Esetleg kérdezz rá. Mélyen a szemébe nézel és megkérdezed. N
2019. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdeztem rábízhatnék e valamit, míg távol vagyok. Kérdezte, hogy mit, erre lekaptam, aztán mondtam neki, hogy jól vigyázzon rá, mert visszakérem. :D

32/f

2019. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Megbeszéltük, hogy foglalunk egy szobát szexelésre egy szállodában. Mert csak szexelni akartunk. Ott történt az első csók hosszas beszélgetés után.


Nem csak szex lett belöle. Már 11 éve együtt vagyunk. 35/n

2019. ápr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg 28 éves vagy???
2019. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, annyi, 28.
2019. ápr. 2. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!