Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jutottatok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után jutottatok ki a párotokhoz külföldre?

Figyelt kérdés
Párom 3honapja van kint és azon vagyunk hogy énis minél elöbb kijussak hozzá.Azért is nehéz ez mert sok a veszekedés a távolság miatt és az miatt mert 8oras bejelentes kell ahhoz hogy lehessen lakást bérelni.Páron a fonoke lakásában lakik (en nemtudok oda menni mert amennyi kauciot elker,annyibol onkabb sajat lakasba rendezkednenk be.Ot sajnos 6oraba jelentették be.Nincs gyermekünk. :)

2018. szept. 12. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik országban van?
2018. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Németországban
2018. szept. 12. 09:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi is németben vagyunk a páromal...



Ha nincs lakcimed addig nem tutsz elhelyezkedni dolgozni! Semmi közze nincs hogy te hány òrába vagy bejelentve dolgozni..

3 4 ezer eurod legyen és már bèrelhet is lakàst..

Ugye kaukciò 1 havi lakbér..


Én 2 hònap után jöttem ki párom után...


Nem értem mièrt mondja ezt a párod hogy nem lehet lakást bérelni...

Gondold el aki mondjuk nem dolgozik vagy gyesen van azok is tudnak bérelni

2018. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Irj ram privatba ha van kérdèsed. 6 éve élünk kint
2018. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pedig ő váltig állítja ezt.Valaki ezt mondta neki és igy énis csak ezt tudom.

Szóval akkor semmi bejelentés nen kell a lakás bérléshez?

2018. szept. 12. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
1 lakas anelkul nem tutsz munkat valalni
2018. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem akarja, hogy kimenj utána, mert nagyon jó kis élete lett ott nélküled.
2018. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagyon karja, hogy kimenj.
2018. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a szokásos szitu áll fenn, hogy a magyar kimegy aki egy szót nem beszél, ezért átverik, elhitetnek vele dolgokat. Mivel beszéd, olvasás nem megy ezért német nyelvű, hivatalos forrásból, oldalakról, tájékozódni nem tud!

Kedves kérdező ilyen esetben, főleg ha te sem beszélsz németül, semmi esetre sem ajánlott kiköltözni! Hacsak nem akarsz nullásan szitkozódva hazakullogni, hogy köcsög német nem ad munkát.... Közben meg nyelvileg alap dolgok nem mennek!

Remélem megfogadod tanácsom.

2018. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is 2 hónap után mentem utána.

Németországba.

2018. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!