Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzáköltöznétek a párotokhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzáköltöznétek a párotokhoz, ha az egy "patkánylyukban" lakna?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy csak egy szobában van megoldva a fűtés, a ház többi része baromi hideg, mert nincs radiátor.

A fürdőszoba le van lakva, a bojler régi, emiatt nem is jó minőségű a víz, a kád a mosdó felületén meglátszik hogy jó pár évtizedet megélt. A wc-ben nem jó a víznyomás, egy pici wc papír is nehezen megy le, a nagywc utáni eredmény meg pláne.

Minden olyan sötét, néhol koszos, hideg és régi.

Ti beköltöznétek egy ilyen lakásba?

24 vagyok, és én vagyok a lány


2016. jan. 24. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2016. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly kérdés?

Költözne a rák.

2016. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem, én sem egy patkánylyukban lakom.

Ahol pedig két huszonéves nem tudja megoldani, hogy saját, normális lakásba költözzenek (feltéve persze, ha mindketten dolgoznak) akkor nem tudom mit akarnak a későbbiekben.

2016. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl bizalomgerjesztő. Spóroljatok össze mindketten némi pénzt, adjátok el ezt a "patkánylyukat" és vegyetek valami normálisat. Persze csak ha stabil a kapcsolatotok, és nem 2 hónapja ismeritek egymást.
2016. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 opened paradise ***** válasza:
Nálatok nem lehettek?
2016. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a házrész a fiúé, a nagybátyjával élnek egy többgenerációs házban, és ez a szint az övé.

Nagyon sok pénz kellene a felújításához, és félek hogy mit mondanék ha majd megkér hogy költözzek oda. Szeretnék minél többet lenni vele, de ebben a lakásban? A budi és a rossz minőségű víz a legrosszabb pontjai a lakásnak, nagywc-re még nem is mertem ott elmenni. :S

A hideg se valami jó, de a fentiek még rosszabbak.

2016. jan. 24. 20:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, én a szüleimmel lakom :(
2016. jan. 24. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:

Azt mondják a szegénység nem ok a koszra, a dzsuvára a retekre. Attól még lehet tisztaság.


És attól h valami régi még lehetne jó, mondjuk egy hülye wc tartályt azt azért ki lehetne cserélni nem egy nagy összeg, és gondolom nem 1 éves már az sem.

2016. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat a kérdésért, de ők romák...? Másokat nem tudok ilyen putriba elképzelni. Nagyanyámék világháború idején éltek így, akkor is csak kényszerből és dédanyám meg is unta ezt és felkerekedett a gyerekeivel (sikerült is túlélniük)
2016. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Az őszinte szeretetet nem lehet pótolni semmivel. 1-2 év alatt kis fizetésből is össze lehet annyi gyűjteni, hogy helyrehozzátok a lakást.

A legfontosabb, hogy a szomszédok normálisak legyenek és ne lakjatok együtt rokonnal.

2016. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!