Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzáköltöznétek a párotokhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzáköltöznétek a párotokhoz, ha az egy "patkánylyukban" lakna?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy csak egy szobában van megoldva a fűtés, a ház többi része baromi hideg, mert nincs radiátor.

A fürdőszoba le van lakva, a bojler régi, emiatt nem is jó minőségű a víz, a kád a mosdó felületén meglátszik hogy jó pár évtizedet megélt. A wc-ben nem jó a víznyomás, egy pici wc papír is nehezen megy le, a nagywc utáni eredmény meg pláne.

Minden olyan sötét, néhol koszos, hideg és régi.

Ti beköltöznétek egy ilyen lakásba?

24 vagyok, és én vagyok a lány


2016. jan. 24. 20:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel ellene?


Ok, egy komplett felújítás több százezer (egy fürdőszoba kb 400-nál kezdődik, és akkor még nem nagy, és semmi flancolás), de 2 vödör festék filléres dolog, legalább nem lenne minden szomorú hangulatú ( [link] )

2016. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem, annyira még nekem is volt igényem, hogy költsek felújításra, hogy legalább egészségtelen ne legyen az otthonom, ahova a szüleimtől költözöm, és úgy alkudoztam, hogy maradjon keret is.
2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, a 11-12-el értek egyet.

Arra nagyon figyelj fiatal nőként, hogy Csak akkor add bele a kis pénzed más lakásának felújitásába, ha a lakás, esetleg lakrész dokumentumaiban Te is szerepelsz már. Vannak lány ismerőseim, akiket éppen legszebb években (25-29 évesen) használtak ki otthon lakó puding srácok, főleg lakásfelujitást illetően, majd műcirkuszokat kreálva, ne meséljem tovább, hogy mi történt. Tehát csak úgy, hogy a Te neved is ott szerepel a lakás dokumentumaiban, másképpen téged nem tud védeni a törvény ezügyben.

Arra is gondolj majd, ha a rokonok közel laknak, egy udvarban, házban, stb., amely nem külön bejáratú, akkor abból mindig lesznek problémák, sajnos jogosan. Valaki mindig fog téged iogy vagy úgy piszkálni megjegyzésekkel. Sajnos ilyenek az emberek, ilyenek a magyarok.

2016. jan. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13-as: nem azt mondtam, hogy fizesse ki a lakás dupla komfortossá tételét, de 2 vödör festékért még nem kell a nevére íratnia ha később szakítanak.


Viszont az a tapasztalatom, hogy egy lepukkant lakást ha kifestesz, akkor nagyon gyorsan elkezd zavarni a többi lepukkant rész is, mert hirtelen nagyon el fog ütni a mosdó például. Persze ha megcsináltatod a mosdót, akkor festhetsz újra, de szerencsére egy vödör fehér festék nem a világ.

2016. jan. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok, én saját lakás vételről írtam, de használtan vettem, így óhatatlanul hozzá kellett nyúlni, úgy kalkuláltam vételkor, hogy ez beleférjen. Érthetetlen számomra, hogy tud valaki egészségtelen, igénytelen körülmények között élni. Megjegyzem, az én lakásom előző lakói is az a kategória, és jött a "pletyi" a szomszédoktól, hogy az előző tulaj csodálkozik, hogy ennyire hozzányúlunk. Na most kb. 40 éves por, mocsok, csótánytetemek, a WC-be belekötött egykor ott leöntött építési törmelék, lyukassá rozsdásodott mosogatótálca... stb. nekem elég indok volt, hogy hozzányúljunk és ne maradjon úgy, ahogy volt, csak mert addig mindenki másnak jó volt úgy.

Egyébként nem tragédia helyrehozni, csak rá kell szánni azt a pénzt és időt, számolni, mi hol mennyi. Nyilván én a sajátomra ráköltök, az én nevem van rajta, máséba nem adnék semmit, ha nem lenne részem benne, nehogy az legyen, hogy szépen kifizetek mindent, aztán köszi, viszlát...

2016. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, 14-15-es továbbra is jól megfogalmazta. A legjobb, ha saját lakásodban újítasz, viszont valóban 1-2 vödör festék azért mehet felújításra és számítani arra, hogy a többi el fog ütni a régebbi környezettől, de legalább az a lényeg, hogy egy fokkal egészségesebben éltek.

Egy saját 2 szobás lakásra (kb. 30.000 Euro) kb. 5-10 évig lehet gyűjteni, számolnod kell, hogy honnan és hogyan jön majd be neked az a pénz és félre tudod tenni lépésenként + kitől kaphatsz támogatást, akár rokonoktól is. Ha esetleg a családban van idősebb rokon, aki egyedül él, akkor lehet úgy szervezni, hogy majd te újítsd fel azt a lakást, stb. Ilyenekre is gondolnod kell. Korban még pont jó időben vagy.

2016. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!