Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet azt jól kezelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt jól kezelni, ha egy pasi visszautasít, de egyáltalán nem kedves módon?

Figyelt kérdés

Szombat este randim lett volna. Ez lett volna életem első randija. Ami elég furcsa, tudom, lévén, hogy hamarosan 20 leszek, de így alakult. A srác nagyon tetszett, randira hívott, én teljes meg is lepődtem, de nyilván nagyon örültem. Egy csomót készülődtem, hogy csinos legyek. Teljes káosz lett a lakás, mert fogalmam sem volt mit vegyek fel.🙈😅

Mindegy, szóval sok időt töltöttem ezzel. És tök izgatott voltam. Vártam őt a megbeszélt helyen, ott tébláboltam.😂 Már kb 15 perce “késett”, amikor csak annyit írt üzenetben, hogy “nem megyek, közbejött egy másik randi.” Őszintén picit rosszul esett, hogy annyit sem írt, hogy bocsi, vagy valami. Meg hogy egyszerre szervezett két randit, vagy nem tudom pontosan hogy volt.

A barátnőm azt mondta, hogy ha már úgyis csinos voltam, ő tuti elment volna mással randizni. Dehát nekem nem volt senki akit csak úgy meg tudnék kérni, vagy nem tudom.

Gondolom ilyenek sokakkal előfordulnak, de hogy lehet ezt jól kezelni? Annyira hülyének érzem magam, hogy így rápörögtem, gondolom “amatőr hiba”, vagy nem tudom.



aug. 21. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon kérdező az, hogy nem bonyolódtál bele semmibe egy ilyen s*eggfejjel. Hidd el, ennél csak jobb lehet, ha még arra sem vette a fáradtságot, hogy elmenjen veled, az meg a másik sértő, hogy veled készült randizni, közben mással is akart. Nem ajánlom a társkeresőt, inkább élőben ismerkedj, szerintem többremész, már csak azért is mert ha ott valaki csinosnak talál és érdekesnek, nagyobb eséllyel jön el a randi.
aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Magadnak valo vagy..
aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdés, kinek mi a "jól kezelés" ebben a helyzetben. Szerintem nem érdemes ezt túlspilázni, le kell fektetned azt magadban, hogy ez a srác paraszt volt, nem érdemes egy ilyen suttyó miatt szenvedni.
aug. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Karmanak hivjak.
aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A hiba nem az Ön készülékében van...

Ez egy paraszt,ne is törődj vele,kapsz ennél milliószor jobbat!

aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Bunkó, de legalább őszinte.
aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!