Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem képes esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem képes esélyt adni ha azzal telt az élete hogy mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vagy 5-6 férfival összefeküdt csak úgy. Némelyiket aznap ismerte meg és nem jó kategóriás férfi volt az összes hanem 1-2 világ nyomoréka is volt köztük vagy olyan alja senki akinél én a legrosszabb napjaimon is jobb vagyok. Párkapcsolata csak egy volt és az is egy olyan csávóval aki sokkal kevesebbre képes mint én, és csak fél évig tartott. Tehát 28 éves korára ott tart hogy nem volt normális kapcsolata ellenben össze-vissza használták. Most abban a fázisban van hogy ő nagyon nagyon komoly kapcsolatot keres. Én felkínáltam magam és elhívtam randira de persze én nem kellek. Pedig tudja hogy én is komolyat keresek, magányos vagyok és ismeri a személyiség beli értékeim mert bizalmi viszonyban vagyunk. De neeeeem ő csak barátnak akar engem. Másra nem vagyok neki jó.

Érthető hogy nagyon fáj és ki vagyok borulva? Agresszív gondolataim is vannak. Nagyon szívesen megmondanám hogy hiába nem vesz férfi számba engem, ettől még ő még defektesebb mivel nem tud felmutatni egy normális kapcsolatot és egyáltalán nem olyan minőségű nő hogy majd nálam jobb palik akarják őt komoly kapcsolatra és később elvenni feleségül. A házasságon még én is hezitálnék ilyen nővel. Évekig kellene bizonyítania hogy tényleg megváltozott hogy én elvegyem feleségül. De az a különbség hogy nekem jobb a lelkem és én megadnám az esélyt kettőnknek! És adnék neki esélyt hogy bizonyítson mert ki tudja, lehet nagyon jó társ lenne. Szóval álomvilágban él ha azt hiszi ő van nyerő pozícióban mert még én is határokat húztam volna keményen. Akkor mit vár, hogyan lesz olyan 30 körüli palija aki jobban néz ki nálam, értelmes is, hűséges és pont tőle akar komoly kapcsolatot és a tenyerén akarja hordozni?



júl. 19. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Ember... Nézz már magadba! Mi közöd van neked ahhoz hogy ő kivel van/nincs? Törődj bele hogy nem kellesz neki. Megmondta. Pont.

Csak magadnak bizonygatod hogy te bezzeg mennyivel jobb vagy. Nem vagy jobb, sőt...

júl. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

"De neeeeem ő csak barátnak akar engem. Másra nem vagyok neki jó."


Korrekt hozzád, nem hülyít téged. Sokkal rosszabbul esne ha együtt lenne veled aztán lecserélne más faszira. El kéne fogadnod, hogy nem vagy az esete, nem érzi a kémiát és azért nem akar veled lenni. Az az ő "problémája", hogy eddig "használták" szerinted bár a valóságban inkább egymást használták és most akar komoly kapcsolatot hozzá illő férfival aki nem te vagy. Magaddal törődj, takarodj pszichológushoz ha nemhelyes vagy, hogy túl tudj rajta lépni.

júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem jogos a sértettséged, hiszen nem tartozik neked semmivel. Ha az elutasítás agressziót vált ki belőled, akkor pedig egy pszichológus kell neked, nem párkapcsolat.
júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem sokkal jobban esne ha kapnék esélyt még ha vége is lenne. Akkor legalább férfi számba vett és még ha fáj is hogy elhagy másért legalább megvolt és volt esélyem csak nem sikerült... Így most esélyt se kapok. A múlt ismeretében el kifejezetten kiszúrás velem és nagyon nagyképű az egész történet ahogy lekoptat és kiherél...
júl. 19. 11:57
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

"Évekig kellene bizonyítania hogy tényleg megváltozott hogy én elvegyem feleségül."


Mondja ezt az, akit kioffoltak. 😂

Ha csak század akkora önbizalmam lenne, mint egyes férfiaknak, baszki...

júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Ezt csak most írod, de ha hülyére szedne aztán megcsalna és/vagy elhagyna mást dumálnál biztosan. Nem akar tőled semmit barátságon kívül. De hogyan is akarhatna amikor egy önbecsülés nélküli nagy nulla vagy és még mellette idegbeteg is? Nem kéne barátkozni vele csak azért, hogy adjon végre pinát mert nem fog. Nem szeretetszolgálat, se prosti. Mindennek az égvilágon lehordod és akkor te jobb vagy...Hahaha! Remélem kioffol téged mint barátot is aztán sírhatsz a nunája után debil.
júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell foglalkozni vele.. ezek sokkal betegebb ferfiakkal allnak le akik kidobjak oket vagy hasznaljak mint egy mocskos alsogatyat..
júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

7

Az esetleg megfordult a pókhálós agyadban, hogy a nők is szeretik a szexet, és sokunknak nincs ellenére az alkalmi kapcsolat? :D

júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nálad csak jobbat találhat.
júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2%
8. Es az nem jut eszedbe hogy nyomorekokkal fekszik ossze es azt hiszi jo pasik? Xd
júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!