Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem képes esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem képes esélyt adni ha azzal telt az élete hogy mindenki másnak igen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vagy 5-6 férfival összefeküdt csak úgy. Némelyiket aznap ismerte meg és nem jó kategóriás férfi volt az összes hanem 1-2 világ nyomoréka is volt köztük vagy olyan alja senki akinél én a legrosszabb napjaimon is jobb vagyok. Párkapcsolata csak egy volt és az is egy olyan csávóval aki sokkal kevesebbre képes mint én, és csak fél évig tartott. Tehát 28 éves korára ott tart hogy nem volt normális kapcsolata ellenben össze-vissza használták. Most abban a fázisban van hogy ő nagyon nagyon komoly kapcsolatot keres. Én felkínáltam magam és elhívtam randira de persze én nem kellek. Pedig tudja hogy én is komolyat keresek, magányos vagyok és ismeri a személyiség beli értékeim mert bizalmi viszonyban vagyunk. De neeeeem ő csak barátnak akar engem. Másra nem vagyok neki jó.

Érthető hogy nagyon fáj és ki vagyok borulva? Agresszív gondolataim is vannak. Nagyon szívesen megmondanám hogy hiába nem vesz férfi számba engem, ettől még ő még defektesebb mivel nem tud felmutatni egy normális kapcsolatot és egyáltalán nem olyan minőségű nő hogy majd nálam jobb palik akarják őt komoly kapcsolatra és később elvenni feleségül. A házasságon még én is hezitálnék ilyen nővel. Évekig kellene bizonyítania hogy tényleg megváltozott hogy én elvegyem feleségül. De az a különbség hogy nekem jobb a lelkem és én megadnám az esélyt kettőnknek! És adnék neki esélyt hogy bizonyítson mert ki tudja, lehet nagyon jó társ lenne. Szóval álomvilágban él ha azt hiszi ő van nyerő pozícióban mert még én is határokat húztam volna keményen. Akkor mit vár, hogyan lesz olyan 30 körüli palija aki jobban néz ki nálam, értelmes is, hűséges és pont tőle akar komoly kapcsolatot és a tenyerén akarja hordozni?



júl. 19. 11:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
5%

Mert hülye voltál és túl sokáig vártál.


Addig kellet volna ágyba vinned amíg könnyűvérűnek számított.

júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Grizesteszta ***** válasza:
94%

Szerintem már mindent leírtak itt előttem, amit gondolok a kérdésedről, csak egy dolgot fűznék hozzá: én nem vagyok extrém jó nő, plusz már öreg is vagyok, mint az országút, de pont ezért tapasztalatom bőven van.


Megerősíthetem, hogy a nők sem vonzódnak mindenkihez, aki az átlagnál jobb pasi, sőt még az önmaguknál jobb pasikhoz sem biztos, hogy vonzódnak, de még olyan is van, hogy egy objektíve 'szuperjó pasi'-hoz sem vonzódnak. Mert lehet az a férfi extra jó pasi, ha nem az esetem.

De ha valaki nem az esetem, ergo: nem mozgat meg bennem semmit, akkor mi a jó fenéért kellene esélyt adnom neki? Azért, hogy ne sérüljön a számomra vadidegen férfi lelkecskéje?

Belegondoltál már ilyen szemszögből a problémádba?

júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
22. Lehet az adott nonek a nyomik az esetei.
júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%

Összefoglalva, adott egy nő, akit mélyen lenézel, aki szerinted alkalmatlan komoly kapcsolatra (házasságra), sőt "használt" és a kutyának nem fog kelleni, de te azért tömögetnéd és megsértődtél, hogy nem kellesz még neki se. Még egy "ilyen" nő is jobbat akar (és valószínűleg talál is majd). Ez annyira szánalmas.

Tök jó lenne, ha ezt megmutatnád a csajnak is, mert szuper visszaigazolás lenne neki arról, hogy jól döntött.

Valaki, aki egyből átmegy agresszív, ócsárló, degradáló féregbe ha elúszik a pina esélye, mindezt úgy, hogy addig játszotta a barátot, az annyira az emberiség legalja, hogy azt se érdemli meg, hogy leköpjék. És ezek után te nem érted, miért nem kellesz a szuper belső értékeiddel?

"Pedig tudja hogy én is komolyat keresek, magányos vagyok és ismeri a személyiség beli értékeim mert bizalmi viszonyban vagyunk."

Nem annak ellenére nem kellesz, hogy milyen szuper ember vagy, hanem épp azért nem, mert megismert már. Mert veled szemben valószínűleg képes reális képet alkotni rólad. Ideje lenne neked is elkezdeni kis önismeretet gyakorolni, ha már a másikat ilyen jól sikerült elemezni.

júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert érzi hogy gázos vagy. Frusztrált vagy, lenéző és agresszív. Ilyen ember kell a fenének. Ennél jobbat biztos talál, vagy ha nem, akkor is jobb egyedül.
júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!