Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mi a véleményetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek ha első randin együtt akar aludni a férfi?

Figyelt kérdés
Én 100 km-re ha elmegyek, nem akarok úgy randizni, hogy sétálok és kávézok.

ma 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele! Ne itt kérdezd!
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen távolság mellett minek randizni? Ha vonzó a férfi semmi akadálya részemről.
ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Általánosságban elmondható, hogy a férfinek már nem érdekes a nő aki egyből lefekszik vele, hisz megkapta a sütijét és megy a következőre. Meg eleve 100km-ről randizni nem összeegyeztethető.

Na meg ez ugyan az a hozzáállás, hogy "meghívtalak vacsizni, így nekem a szex jár", ha már lemegyek, nekem ez JÁR. Nem, nem jár.

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egymást keressük, ennyi.
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván akkor felesleges randiznunk, mert én egyedül fogok aludni.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Alap dolog, hogy nem hozok haza senkit első randin! Mi van akkor, ha valamelyikötök nem jön be a másiknak élőben? Iszonyat kellemetlen helyzet lenne pl.

Vegyél ki valami szobát, aztán aludj ott vagy találkozzatok félúton. Amúgy 100 km nem akkora táv, de ha neked az, akkor ne ismerkedj bizonyos távolság felett. 🤷🏼‍♀️

ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt aludni? Max. a kanapén vagy a másik szobában. De első alkalommal nem engedek be a lakásomba idegen férfiakat. Ismerkedj közelebbről.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés úgy hangzik, hogy ha te 100 km-t utazol, akkor neked jár érte a dugás. Hát nem.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos lenne, hogy ezt a randi előtt őszintén tisztázza, mert így megspórolja az oda-vissza benzinköltséget vagy a buszjegy/vonatjegy árát, én meg megspórolom azt az időt, amit a randira szántam volna.


Az egyetlen élőlény, akit az első találkozás után hazavittem, és nálam is aludt, az egy kóbor kölyökcica volt.


Férfival ez soha nem fog előfordulni, szóval ha részéről ez a szándék, akkor jó, ha időben tisztázzuk, hogy biztosan nem egymást keressük.

ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!