Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek miért lehet az adott szituáció?. Adott egy 40 éves férfi akivel távkapcsolatban vagyok (500km), 6 éve vagyunk együtt. Folyton szakítunk, kibékülünk, pedig nagyon szeretjük egymást.

Figyelt kérdés
Szerintem már többször megcsalt és lebukott néhányszor, hogy kis fiatal lányok írogatnak neki és meztelen fotókat küldenek magukról. Sokszor emlegeti a párom, hogy gyereket akar tőlem, de nem haladunk semmilyen irányba. Ha hívom nem veszi fel a telefont és vissza se hív általában, üzenetben kommunikálunk és nem miattam. A szüleit egyszer láttam, a barátaiból csak néhányat ismerek, nagyon szereti a munkáját és a hobbiját (focizik) és ezek szinte elveszik a szabadidejének a háromnegyedét, így egy hónapban 1x találkozunk, vagy ő jön, vagy én megyek. Nem értem mi ez az egész amit csinálunk, többször próbáltam elhagyni, de akkor mindig nyomul, sír, írogat, jön hozzám és olyankor tényleg látom, hogy szeret, de nem tudom mit csináljak. Huszonévesen lett egy komoly kapcsolata, azzal a nővel 12 évet éltek együtt aztán azt elhagyta egy másikért aki után rögtön én jöttem. Igazából sose volt egyedül, szerintetek ez lehet itt a gond? Szeretem őt, ő életem nagy szerelme, de sokszor azt érzem, hogy amit ő adni tud az nekem kevés, pedig amikor személyesen találkozunk minden csodálatos. A költözés nem megoldható a közeljövőben idős beteg szülők miatt mind kettőnk részéről. Nem tudom, hogy érdemes e várni arra, hogy egyszer összeköltözünk.

jún. 6. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt te vagy a szeretője. És veled csal meg másokat. Havonta 1x találkoztok. És tudod hogy másokkal írkál.
jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez se veled-se nélküled távkapcsolat ami szart se ér.

Nem szerelem, nem szeretet köt benneteket össze hanem a kötődési mánia, kapcsolatfüggőség.

Játszhatok tovább, de legalább baba ne szülessen.

jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a párja, csak a háremébe tartozó luvnyája a többivel együtt.
jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh...Te tényleg nem vagy a párja hanem a soron való következő nője akibe belemártja. De lehet van párkapcsolatba és akkor te veled is csalja a párját mint írta az egyes. 6 éve hogyan lehet ezt így húzni? Nem értem.

Szörnyű.

jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Laktam nála 2 hónapig, de a szüleim állapota miatt haza kellett mennem, ezért nem gondolom, hogy én szerető lennék. Ha nem kellett volna visszajönnöm, valószínűleg most is együtt élnénk, bár akkor is nagyon hanyagolt a munka és a foci miatt.
jún. 6. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, de most úgy őszintén nem mindegy, hogy szerető vagy? Hűtlen hozzád 100%. Nem zavar? Nincs jövőtök együtt. Már ki tudja hányszor szakítotattok. Miért nem látod be, hogy csak szexbaba vagy?
jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, ha szexbaba lennék akkor nem havonta találkoznánk. Szeretem őt, lehet megcsalt, de nincs rá bizonyítékom, de értem amit írtál... :(
jún. 6. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalad ritkabban mar csak a telapo latogatja. Vicces, hogy kapcsolatnak gondolod.
jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

500 km-re vagy tőle és így hiszel neki. A kislanyok maguktol csak ugy kepet kuldenek... A foci jo kifogas, a baratnom ferje is igy bukott le-foci...

Te ugy tartalékba egész jo vagy es a tobbi masik lány meg a rossz napokon, jo napokon...

Így tavkapcsolatban ez nem jó. Szerintem keress valakit akí becsuletes, es nem irogat kislanyokkal.

jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!